Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem enged el a barátaimmal szórakozni mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom egyszerűen kiakad, hogy a régi osztályommal szervezünk egy osztálytalálkozót és azt mondja nem mehetek el. Ott lesz egy fiú akinek tetszettem és miután szakítottunk az előző barátommal rámírt és emiatt nem enged el a párom mondván hogy tudja, hogy mindenkinek tetszem. Tegnap már odáig fajult a helyzet hogy azt mondta válasszak, ő vagy a buli. Szörnyen érzem magam mert nagyon szeretem viszont nem szeretném, hogy valaki ilyen szinten megtiltson nekem dolgokat. Szerintetek?
2017. jún. 23. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Úgy bánnak veled mások, ahogy te azt megengeded nekik.
2017. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem hülye, de jófej. Megkönnyítette neked. Csak válassz.

30/f

2017. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak túl fontos nekem ahhoz hogy kockáta tegyem a kapcsolatunkat másrészről viszont nem olyan típusú nő vagyok aki úgy ugrik ahogy más fütyül
2017. jún. 23. 10:37
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Nyugi nem kockáztatsz. Titeket nem érdekel, mit akar a másik és nem merült fel, hogy lenne kompromisszum. Ilyen alapon nem is beszélünk kapcsolatról, így könnyű választani.

30/f

2017. jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, ha elmész a barátaiddal, akkor kockára teszed a kapcsolatotokat?

Mert nem fogadtál szót neki, amikor megtiltotta, hogy elmenj? Jól értem, hogy számodra kétséges az, hogy elmenj-e, miközben állításod szerint nem vagy kiskutya? Akkor miért is pitizel azért, hogy elmehess otthonról? Nem érzed, hogy amiben élsz az nem tiszteletteljes párkapcsolat, hanem főnök-beosztott viszony?

2017. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen "kapcsolat"-ról beszélsz? Egy kapcsolat attól az, hogy a két félben megvan a szeretet, bizalom, kompromisszumkészség, és a vágy, hogy a másik boldog legyen.

Nálatok ezek úgy tűnik, nincsenek meg, ez inkább egy kutya-gazdi viszonyhoz hasonlít.

Kuka.

2017. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire magához akar láncolni az nem fog szakítani. Mond meg neki hogy nem szabhatja meg hogy mit csinálsz és el fogsz menni. Meg fog sértődni, de így legalább hozzá szoktatod ahoz hogy bízzon benned. Ha minden nyűgjénél te maradsz alul akkor még több hülyeségért fog nyavajogni.
2017. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már csak azért is szakítanék a barátoddal, mert választás elé állított: Ő vagy a buli. Egy normálisan működő kapcsolatban, ahol mind a két fél tiszteli és becsüli egymást, nem állítják ilyen választások elé a másikat. Inkább keress egy olyan férfit, aki valóban szeret és tényleg megbecsül. A te barátod csak magára gondol, nem szeret téged, előtérbe helyezi a saját önzőségét a te boldogságodnál. Ez nem igazi szeretet.
2017. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Gondolom neki fogalma sincs milyen egy osztálytalálkozó, illetve hogy az miről is szól...


Valami kompromisszum kell, mert nem vagy a kiskutyája hogy bezárjon, te viszont nem akarsz vele szakítani...

Én lehet akkor előbb hazajönnék pl, de hogy elmennék az biztos...

2017. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te nem a sound-os csaj vagy? :D
2017. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!