Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek baj lenne, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek baj lenne, ha a párotok jóban lenne az exe barátaival?

Figyelt kérdés

Úgy jóban, hogy néha-néha dumálgatnak facen, meg félévente találkoznak, de az ex teljesen kizárva, vele nem lép sehogy sem kapcsolatba, meg nem is beszél velük róla.

Ha fennállna egy ilyen helyzet és zavarna, mit csinálnátok?

És kihangsúlyoznám, hogy nem az ex miatt van a barátkozás, hanem mert nagyon jófej emberek, akikkel kár lenne megszakítani a kapcsolatot csak a szakítás miatt.


2017. júl. 1. 08:33
1 2
 1/11 mcrgt2 ***** válasza:
52%
Azok az emberek nem az exei, normalis emberek azok is, nem kell ugy venni hogyha az exe is ismerte akkor nem kell veluk beszelni.
2017. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem zavarna. Sokaknak fájdalma egyébként szakításkor, hogy a közös baráti körtől is búcsúzni kell, mert nekik feltétlenül valamelyik fél mellé kell állniuk. Ha ilyen téren ennyire jó fejek, normálisak a haverok, akkor kár lenne őket elveszteni.
2017. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hosszú volt a kapcsolat az exemmel és nem haragszunk egymásra. A baráti kör is közös lett az évek során így simán találkozunk. Az exemmel csak beszélünk néha, fb-n, mert külföldön van. Kapcsolatban ebből nem lenne probléma, mert ezt már az elején tisztázom, hogy a barátokkal 1-2 havonta találkozom, ha úgy jön ki az exemmel meg beszélek heti 10-20 percet. A másik is ugyan úgy megteheti, ha nem felel meg neki ez a felállás, akkor még nem éltük bele magunkat, mindenki nyugodt szívvel mondhat nemet.

30/f

2017. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A párom az exével is beszélőviszonyban van. Sőt, én is. És? Évekkel azelőtt szakítottak, hogy megismerkedtünk, mit pörögjek ezen?
2017. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

"hanem mert nagyon jófej emberek, akikkel kár lenne megszakítani a kapcsolatot csak a szakítás miatt."

Más jó fej emberek is vannak. NEm hiszem, hogy egy kapcsolat megszakítása akkor nagy trauma lenne, csak mert olyan jó fej. Ha nem megy az elengedés, akkor keress szakembert, vagy nőj fel!

2017. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Neked meg mi bajod van?

Pont hogy normális, érett emberek sajnálnák elveszteni jó fej emberek társaságát. Inkább annak kéne szakember, akinek a barátságban nem a másik személye a fontos, hanem "majd lesz másik".

Persze ha valakinek fontosabb a pártoskodás, azért nem kár.

2017. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

#6: Egy párkapcsolatból nem lesz olyan mértékű közelség,hogy azt barátságnak nevezzük.

Egyébként meg nem az én véleményem, hanem szakemberek véleménye a következő: Amíg az ember tartja az ex-szel a kapcsolatot, addig nincs túl rajta. És ameddig tartja, addig nem is akar túl lenni rajta. Ezzel kár vitatkozni, kétségbe vonni.


Igaz, egyszerűbb tartani egy ilyen semmilyen kapcsolatot, mint kimondani, hogy "VÉge. End. Te erre, én arra, egy irányba soha többet." Ehhez kell felnőttnek lenni, kimondani nagy szavakat, de könnyebb a másik út..

2017. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Jaj igen, félre olvastam.

Az ex barátaival semmi probléma.


Előző vagyok.


(A francba. :D )

2017. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7, mondhatnál egy-lét forrást a "szakembereidről".

Így képződnek azok a dzsungel lakók, akiknek egy két kapcsolat után nem marad se társaságuk, se baráti körük, és itt rinyálnak, hogy párt viszont akarnak maguknak.

Persze, lehetnek durva szakítások, de az csak egy része az eseteknek.

2017. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az se zavar, ha az exével jóban van. Én is. Nem járunk össze(de egy egy közös ebéd belefér). normális a viszony.
2017. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!