Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elment nyaralni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elment nyaralni a haverjaival és már másfél órája nem reagál viberen. Jogosan sértődöm meg?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Gyökér :D
2017. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem ismerek olyan törvényt ami ezt szabályozná, szóval biztosan nem jogosan. Sőt, semmiféle jog ehhez nincs kapcsolva.

És mellékesen is, elég furcsa.., már maga tény, megsértődsz, de hogy nyaralásbál másfél óra nem írás miatt, az meg már rőhejes.

2017. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
nem! hagyd már élni... XD
2017. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Én a helyében haza se jönnék.

Levegőt vehet még vagy azt is csak elvétve.

2017. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Jesszus, nőj már fel :D Nem, abszolút nem jogos!
2017. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2017. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem, mi már 2 éve együtt vagyunk. 2 éve sosem csinált ilyet. Sosem... Sőt ő szokott megsértődni, ha nem írok 20 percig...
2017. júl. 1. 13:14
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Ó édes Istenem!

Még jó hogy nyaralás alatt nem a telefonján lóg egésznap!

2017. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
És ha elment strandra vagy iszogatnak a haverokkal? Ott is folyamatosan a telót kéne nyomkodnia? Nagyon nem jogos. Az ok hogy aggódsz érte, de ne vidd túlzásba. Én amikor nayaranli voltam haverokkal, ő meg nem tudott eljönni mert dolgozott, naponta reggel, meg este telefonon beszélgettem vele. Nem egész nap állandóan.
2017. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Juj akkor lehet, hogy balesete volt és vérbefagyva fekszik valahol, te meg meg vagy sértődve :(

Fu de bűntudatod lesz, ha kiderül :(

2017. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!