Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom, ha a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom, ha a vőlegényem kocsmába megy a haverjaival. Nem szokott berúgni, de akkor is. Mindig vitatkozunk emiatt. Lehet, hogy azért is megy, hogy dacoljon velem?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 07:47
1 2
 1/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
28%

"Lehet, hogy azért is megy, hogy dacoljon velem?"


Ha igen akkor makacsul menj vele, és nem is lesz már akkora buli (max 2-3 hónap és megtörik)

2017. jún. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy jó lenne, ha mennék, de akkor nem tudna inni, így annyira mégsem rajong az ötletért..
2017. jún. 26. 07:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Olyan sűrűn megy? Ha nem, miért baj hpgy néha elmászkál velük?
2017. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hetente 1-2 alkalom. Mert előfordult már nem egyszer, hogy fontosabbak voltak, mint én..
2017. jún. 26. 08:03
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor azt én is soknak érzem. Tuti hogy mindig a haverjaival van?

Ne vitatkozz, csak beszélj vele, hogy ez neked miért esik rosszul. Ha meg több dologgal kapcsolatban is a haverjai a fontosabbak, akkor ott gond van. Beszélketek erről. Ne támadd le, hanem normálisan beszélgessetek.

2017. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Van olyan hét, hogy nem megy, de olyankor meg azzal szivat, hogy milyen jó lenne menni, stb. Biztos, hogy nem csal meg, tudom, hogy nem tenné meg. Az a baj, hogy hiába ülök le vele megbeszélni, mindent támadásnak vesz, és csak vita kerekedik..
2017. jún. 26. 08:46
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy? Ugy is hozzamesz, aztan 4 ev mulva felteszel itt megint egy kerdest, hogy a ferjem nen toeiodik velem meg a kisbabaval. Hanem kocsmazik es haverozik.

es mit csinalj.....?

2017. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Bunkó válaszokra senki sem kíváncsi.;)
2017. jún. 26. 09:34
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Hulye libak eletere se :D

Es hm....csak nem faj az igazsag ? :D

2017. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor úgy látszik hogy annyira nem vesz komolyan, hogy még gúnyolódik is rajtad...

Ez nagyon nem jó, így nagyon nem javaslom hogy esetleg hozzá menj (mint írtad a vőlegényed).

Én egy "stratégiai szakítást" javaslok. Hagyd el, vagy legalább költözz el pár napra. Ha szeret, akkor magához tér, és megváltozik, mert látja hogy ez komolyan nem folytatódhat így. Ha meg nem kezdeményez békülést, nem akar változtatni a hozzáállásán, akkor nem is szeret, és akkor meg csak jó hogy kiderült minél hamarább, mert akkor why sz.r kapcsolatban felesleges húzni egymás idejét. Én ezt így gondolom.

Nekem anno még 19 évesen volt egy olyan kapcsolatom, hogy az első pár hónap után már szépen el voltam hanyagolva, sokszor a hétköznapokban úgy éreztem mintha nem is lenne senkim, (nem éltübk együtt), valahogy minden előbbre való volt mint én. Mikor szóvá tettem mindig volt valami idióta magyarázata, és még én voltam a hülye hogy ezt nem értem meg. Aztán ezeknek hatására eltávolodtam tőle, és egy másik srác is megtetszett közben, így szakítottam vele. Na akkor hirtelen megvilágosodott hogy ő szeret engem, nem akar elveszíteni, megváltozik meg minden, adjak egy esélyt. Megbeszéltük a problémákat, és újra kezdtük. Valóban megváltozott, mindenre figyelt amire korábban nem. A probléma akkor már velem volt, mert addigra már annyira elhidegültem tőle, hogy már nem lehetett helyre hozni, végül rá 3 hónapra végleg szakítlttunk. De azért elgondolkodtatott, hogyha korábban "bejátszom a szakítást ", egy szép, boldog kapcsolat is kisülhetett volna belőle.

2017. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!