Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit a legjobb tenni?

Figyelt kérdés

Tehát kezdeném azzal hogy párom depresszióval küzd. Jelenleg is kórházban van már 2hete.. (öngyilkossági kisérlet).. nem láthatom mivel nem engednek be hozzá.. tegnapelőtt felhivtam és beszéltem vele.. már a régi volt a hangja is. Azt mondta ha a megfigyelőből átkerül kórterembe szeretné ha bemennék hozzá szeretne látni.. és ha hazjön akkor beszélgetni is. Tudni illik szakított velem 2hete miután öngyilkosságot kísérelt meg.. azóta míg bemehettem hozzá elmondta hogy ne haragudjak rá szeret stb.. közben hallottam olyat mióta nem járhatok be hogy nem akar velem beszélni, meg sem fog ismerni ha kijön meg ilyenek.. mindennek az ellentéte. Anyóstól hallottam ezeket.. mikor tegnapelőtt felhívtam apósom hivott este hogy voltak bent nála és azt mondta nekik hogy jól esett neki hogy felhivtam és hogy hiányzom neki. Én szeretném helyrehozni ezt az egészet mivel szeretem és kitartok mellette bármi is legyen.. szerintetek van ennek még esélye? Több mint egy éves vagyunk együtt.. vagyis voltunk vagy már nem is tudom hogy írjam.. a szakítás állitólag azért történt mert nem akarta hogy "szenvedjek" mellette amiért ő depressziós.. de ebben a témában is hallottam már sok verziót.. hogy tényleg nem szeret már meg szakítani akart már régóta stb.. nekem mégis azt mondta hogy szeret és hogy jönne már hazafele apósnak ugye meg hogy hiányzom neki.. Hogy látjátok? Lesz ebből még valami? Volt már valaki ilyen helyzetben?

A normális válaszokat előre is köszönöm.

20/L


2017. júl. 1. 21:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat rossz kategóriába irtam :/
2017. júl. 1. 21:22
 2/7 szántóvető ***** válasza:
egy ilyen férfivel akarsz hosszútávra tervezni.család,gyerekek,boldog élet.hát sok sikert.
2017. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy könnyű helyzetben.....:(

Öngyilkossági kísérlet azért volt mert ő azt akarta hogy ne szenvedj, miért szenvedsz, mi a baj?

Miért jutott oda?

Elég nagy munka lesz úgy vissza rágódnia a régi állapotába, amilyen volt azelőtt, erre építeni, család, szerelem.

Pszichológushoz jar?

Nem irigyelek téged. :( én a helyedben félnek mellette.

2017. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért először jó lenne a végére járni, hogy miért került ilyen állapotba? Ha hajlandó saját magán segíteni mert az a legfontosabb akkor segíts neki, támogasd terelgesd a jó irányba.

Azt, hogy szeret- e neked kell érezni.

Ha úgy érzed van értelme akkor tarts ki mellette!

2017. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért szakított velem hogy ne szenvedjek mellette amiért ő ilyen állapotba van :/ igen mivel kórházban van igy minden nap elbeszélget egy pszchihológussal:/ tudom hogy nehéz lesz de rendbe szeretném hozni a kapcsolatunkat és mellette lenni, segíteni neki mivel nagyon szeretem :(

Én nem félek, megbízom benne és tudom hogy nem fordulhat elő ilyen mégegyszer mivel ezt is megbánta nagyon :(

2017. júl. 1. 21:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Az hogy jelenleg munkahelye sem volt, pénzügyileg sem álltunk a legjobban sajnos és az összes gyerekkori problémája..már láttuk rajta hogy sokszor nincs magánál.. mintha nemis ebben a világban lett volna :/ be is ismerte hogy ez nem mehet így tovább és orvoshoz akart fordulni amire már a beutaló is megvolt :( de aznap éjszaka nemtudom mi történhetett vele mivel nem voltam ott :(
2017. júl. 1. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szeret téged. Ne vedd úgy, nem vagytok együtt, csak éppen akkor nagyon méllyen volt. Ismerem e érzést. Ilyenkor minimálisra akarja csökkenteni kapcsolatait, hogy minél kevesebb rossz legyen nekik.


Még tarts ki! Rendben lesz.. így vagy úgy.


Ha szeretnél, írj rám s talán tudok neki segíteni.

2017. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!