Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy valakinek tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy valakinek tök könnyen megy, mások meg tök sokat szenvednek?

Figyelt kérdés

Tudom az élet nem igazságos, már hogy lenne az? Akkor nem lenne ennyi betegség, és ellenben velük egészséges 95 éves idősek.

Na de pl a szerelem esetében is olyan furcsa, van egy ismerősöm 27 éves elég gyerekes, nyávogós, túlságosan ráakaszkodó stílusú nő, mégis 6 éve van kapcsolata, és szeretik egymást.

Én magam igazából egy értelmes embernek tartom, de még csak 20 éves vagyok, így biztos lesz mit még érnem, nem most vagyok a csúcson természetesen. Mégsem tartom magam buta nőnek, annyira rondának sem, megütök egy átlagos szintet, nagyon tudok szeretni, tehát a megcsalás nálam annyira tabu, hogy az nálam a legundorítóbb dolog közé tartozik...

De a dolog mégis érdekes, mert mások élik a világuk, csalják a párjuk fűvel- fával, aki pedig tényleg megérdemelné, hogy kapjon egy jót, kap ilyen 'lutrikat'.

Akiket vagy épp egy fent említett megcsalt, és ő is azóta él a bizonytalanba, megy akivel tud, vagy pedig alapból ilyen természet.


Elsőnek én is kifogtam egy ilyen srácot, megcsalt alig 6 hónap után, de kitudja mióta csalogatott , akkor bukott le.

Másodikkal szintén a helyzet hasonlóra áll...


Kíváncsi leszek, ha majd újra kezdem, ha esetleg ténylegesen szakítunk párommal, amire ne kerüljön sor, és jöjjön meg az esze, akkor a harmadik is egy gazfickó lesz?

Egyszerűen ilyen az ember szerencséje, valakinek meg az első már egy tökéletes választás, olyan érdekes..


Van ilyen történetetek ? Sikerült megtalálni az igazit? Bár 20 évesen még nem nyafogok ezen, elvégre 25-30 között is kopogtathat az igazi, csak olyan fura..


2017. júl. 1. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is normálisnak tartom magam és jelenleg kegyetlenül szenvedek egy fiú miatt :(


19

2017. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Élet, fejlődés része, az pedig isten része. Mindenség tökéletesen igazságos. Alap fizika az egyenlőség törvénye.

Ezek azért vannak, mert mindenki más szinten van.., ja meg persze, mert ez nagyon alacsony létszint.

2017. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Te 20 éves vagy, az ismerősöd pedig 27, és 6 éve van párkapcsolata.

Tehát 21 éves volt, amikor összejöttek - na, addig neked még van egy éved. :)


Én 19 évesen csókolóztam először, exemmel. A tündérmesés időszak után elég hamar, 2 és fél hónap után zátonyra futott a kapcsolat. Nem voltunk sokáig együtt, de az utolsó 2-3 hét történései alaposan megviseltek.


Aztán mégis találtam valakit, aki igazán szeret, és még azokat a tulajdonságaimat is tolerálja, amit senki más(sem haver,barát,ex) nem tudott volna. Mindig mellettem áll, segít nekem, és nem nevet ki. Már lassan 2 éve együtt vagyunk. :)


Azt tudom mondani, hogy ne add fel! :D


21/L

2017. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Első: Nem akarsz beszélgetni?


Utolsó: aranyos vagy, persze, hogy jön majd jó is, mint mondtam bármikor megtalálhatom, nem ez a rossz , hanem, hogy most már másodszor szenvedek...

2017. júl. 1. 22:32
 5/14 anonim ***** válasza:

Én meg merem kockáztatni, hogy a mostani csalárdok jelentős része is azt hitte fiatal, viszonylag tapasztalatlan fejjel, hogy soha a büdös életben nem lenne képes elárulni élete egyetlen szerelmét, aztán mégis úgy alakultak a dolgai, ahogyan. Nem úgy szokás hozzáállni ehhez a témához (sem), hogy "há' úgyis félredugok egyszer, mert miért ne", illetve bizonyos intelligenciaszint alatt talán, de szerencsére még nem ez a jellemző. Vannak, akik komolyan veszik az ilyesmit (pl. te), vannak, akik kevésbé (pl. az exed), de az előbbi típus sem jelentheti ki, hogy vele nem fog megesni hasonló, mert az emberek esendőek.

Ezt úgy mondom, hogy mióta élek, szingli vagyok, tehát alkalmam sem volt megcsalni senkit, viszont látom azokat, akik körülvesznek engem.

19/L

2017. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem tudom, melyik vagyok, bár jelenleg inkább a szenvedős kategóriába sorolnám magam, bár remélem, tévedek. Te 20 vagy, én 22, szóval azért még van idő :)

Nem tudom, mi miért. Rám lehet mondani, hogy nem vagyok még érett, vagy hogy álomvilágban élek. A külsőmre lehet mondani, hogy messze van a közízléstől. Öt millió hibát lehetne sorolni. Magamnak való vagyok, néha mindenkit nagyon szeretnék, máskor senki sem elég jó. Tucatnyi hiba. De az enyémek. És lehet, érettebb leszek, lehet, magától elsimul a tucatnyi hiba, vagy maradnak sebek, és nagyon nem leszek tökéletes. Nem tudni. De szeretném, ha egyszer feltétel nélkül elfogadnának és szeretnének, ha már a szüleimtől se kaptam meg ezt a biztonságérzetet. És hiába kapom meg magamtól, hiába fogadom el, ami a fejemben van, nem ugyanaz, ha mástól kapom, mondjuk olyantól, akinek én is meg tudom adni.

Szóval hidd el, van erre ezer variáció az életre és a párkapcsolatokra.

Élvezd az életet úgy, ahogy van, és ne a hiányokat nézd. Értékeld magad, örülj, hogy mid van meg most, 20 évesen :) Ha kiegyensúlyozott vagy, rendben vagy magaddal és a környezeteddel, csak idő kérdése a többi. Tudom, ez tucat duma, de talán érdemes elhinni.


És sose hasonlítsd másokhoz magad, vagy a saját párkapcsolati dolgaidat másokéhoz. Nem éri meg, te csak a sajátodat élheted, innentől kezdve tök mindegy, hogy külső szemlélőként XY-éké milyen jó, attól nem lesz a sajátod előrébb.


Azért remélem, jönnek jobb sztorik másoktól :)

2017. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó 19L , ne is mond :( A környezetem hemzseg az olyanoktól, akik ki ki kacsingatnak, ha másért nem, egy örömteli percért , azért, hogy megdicsérjék őket, bókoljanak, és esetleg felkínálják magukat nekik, hogy elmondhassák , őket is elvitték volna..(lányok szájából hallom..)

Pl, hogy tervezte, hogy éppen megy egy pasival szexelni, közbe meg a párját előtte 10 perce 'szerelmesen' ölelte, ilyenkor fordul fel a gyomrom, és gondolom azt, hogy honnan tudom, hogy az én barátom nem ilyen? (nem ezért gondolom, hogy válságba vagyunk, azért gondolom, mert ahogy fent írtam, ő is nagyon adja magát egy nőnek...

Tehát igen a környezetem is ilyenről árulkodik:

másik:

Az illető srác, elküldi nekem a puszis jelet, ;* ' ezt a szívet küldős fajtát, és írom neki, hogy te ember neked több éve párkapcsolatod van, és leírja nekem, hogy ők ilyenen nem veszekednek, hogy kinek mit küld... Egyátalán minek kell? És ha én olyan vagyok aki kap az alkalmon és elmegy egy körre vele, vagy feszegeti a dolgot? Akkor sem olyan a kapcsolatuk?...

Furcsa, az emberek szerintem vagy éretlenek ilyen téren, vagy nem mernek bízni, vagy rossz emberek, vagy épp a baleset. (mikor egymásba szerettünk..)

2017. júl. 1. 22:49
 8/14 A kérdező kommentje:
Hirtelen változhat minden, volt párom után 2 hónapra jött pl a mostani, rajta hamar túl voltam, mert megcsalt, és átfordult undorrá, érzem, hogy a mostani már más, valószínű ez jobban megránt, hozzá valahogy jobban kötődöm, mert azt szoktam meg , azt a gondolatot, hogy ő jó ember, hogy róla mások is azt mondják, hogy ő nem az a típus aki 'bántana', és valóban nem, de az érzéseit más felé is táplálhatja, attól, hogy egy jó ember.
2017. júl. 1. 22:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Tényleg nem értelek. Normális nőnek tartod magad, mégis azon filózol, hogy egy ismerősöd, aki szerinted nem egy főnyeremény miért talált valakit.


Az pedig, hogy kit mennyire csalnak, vagy milyen párt talál valahol rajta is múlik. Ha mindig azokkal kezdesz csak, akik a környék legnépszerűbb férfijai, akkor nem nagyon lehet számítani sok komolyságra tőlük, miért erőltetnék meg magukat, mikor minden ujjukra 2 nőt találnak.


Válassz körültekintőbben, ismerd meg a másikat, és ne ugorj be minden Casanovának.

2017. júl. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó kedves, te nem általánosítasz ? Megkérdeztél a felvetéseidről? Páromnak én voltam az első barátnője és már húszon felül volt... Pont ezaz, lehet, nem tudtam, hogyha jönne valaki, mivel eddig lehet nem jött olyan, csak most utánam (olyankor az ember egy picit kapósabb, ezt magamon is észrevettem, többen megkeresnek párkapcsolatba , mint anlékül) és gondolja, miért ne próbálja ki? Eddig nem volt lehetősége.
2017. júl. 2. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!