Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy valakinek tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy valakinek tök könnyen megy, mások meg tök sokat szenvednek?

Figyelt kérdés

Tudom az élet nem igazságos, már hogy lenne az? Akkor nem lenne ennyi betegség, és ellenben velük egészséges 95 éves idősek.

Na de pl a szerelem esetében is olyan furcsa, van egy ismerősöm 27 éves elég gyerekes, nyávogós, túlságosan ráakaszkodó stílusú nő, mégis 6 éve van kapcsolata, és szeretik egymást.

Én magam igazából egy értelmes embernek tartom, de még csak 20 éves vagyok, így biztos lesz mit még érnem, nem most vagyok a csúcson természetesen. Mégsem tartom magam buta nőnek, annyira rondának sem, megütök egy átlagos szintet, nagyon tudok szeretni, tehát a megcsalás nálam annyira tabu, hogy az nálam a legundorítóbb dolog közé tartozik...

De a dolog mégis érdekes, mert mások élik a világuk, csalják a párjuk fűvel- fával, aki pedig tényleg megérdemelné, hogy kapjon egy jót, kap ilyen 'lutrikat'.

Akiket vagy épp egy fent említett megcsalt, és ő is azóta él a bizonytalanba, megy akivel tud, vagy pedig alapból ilyen természet.


Elsőnek én is kifogtam egy ilyen srácot, megcsalt alig 6 hónap után, de kitudja mióta csalogatott , akkor bukott le.

Másodikkal szintén a helyzet hasonlóra áll...


Kíváncsi leszek, ha majd újra kezdem, ha esetleg ténylegesen szakítunk párommal, amire ne kerüljön sor, és jöjjön meg az esze, akkor a harmadik is egy gazfickó lesz?

Egyszerűen ilyen az ember szerencséje, valakinek meg az első már egy tökéletes választás, olyan érdekes..


Van ilyen történetetek ? Sikerült megtalálni az igazit? Bár 20 évesen még nem nyafogok ezen, elvégre 25-30 között is kopogtathat az igazi, csak olyan fura..


2017. júl. 1. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jogos, a tények nem ismeretében mondtam. Ennek ellenére azt tartom, az energiáid ne abba fektesd, hogy másnak hogy, meg miért megy, hanem abba, hogy Veled mi van.


" (olyankor az ember egy picit kapósabb, ezt magamon is észrevettem, többen megkeresnek párkapcsolatba , mint anlékül) és gondolja, miért ne próbálja ki? Eddig nem volt lehetősége."


Egyébként nem feltétlen kapósabb, egyszerűen olyankor Te is bátrabb vagy, és jobban észreveszed a dolgokat, mintha egyedül vagy, és tétje van a flörtnek

2017. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Lehet ebben is valami, de én tényleg úgy veszem észre, többen rám írnak, többen bejelölnek, mikor egyedül vagyok, akkor társkeresőre kell regisztráljak, mert a kutyának sem kellek anélkül :D

Persze ez nem általános, 2 barátom volt nekem is. Mindenesetre nagyon meglepődnék ha barátom 20 fölött csak komoly kapcsolatba velem akarta elveszíteni, és nem mindenfélével, bulikba, meg itt ott, most meg tovább állna egy másikkal :D

Tuti fájna is, de megdöbbentene, és picit szánnám is, hogy akkor erre minek várt 20 felettig, ezt megtehette volna 18 évesen is.

2017. júl. 2. 09:34
 13/14 anonim ***** válasza:
hát én 21 éves vagyok és még igazából nem találtam a környezetemben olyan lányt akivel járnék.szóval még sosem volt kapcsolatom :/ Mindig is komoly kapcsolatra vágytam,de sajnos sok ember nem igy van vele és bulizik,csalják egymást,aki meg rendes lány lenne az foglalt :D Tehát én is szenvedek,bár az rosszabb lenne,ha megcsalnának.Majd csak találunk valakit :) 21f
2017. júl. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nyugii, páromnak is én voltam az első, és 23 éves volt, imádom a gondolatot is :).
2017. júl. 3. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!