Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 évesen még soha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen még soha nem volt pasim?

Figyelt kérdés

Szóval kost lettem 22 és meg soha életemben nem volt barátom.

Persze első csók már volt pl,de soha nem lett semmiből kapcsolat.

Nem azt a visszajelzést kapom,hpgy csúnya lennék vagy ilyesmi,úgyhogy egy ideig nem értettem mi lehet velem a baj.

Azt hiszem talán kezdek rájönni. Hogyha valaki bejön nekem,tetszik,annak általában én nem tetszem,ha pedig mégis,akkor valamivel úgyis elszúrom(túlságosan jégkirálynőt játszok,zavarban leszek,merev leszek).

Általában ilyen tök reménytelen emberekbe zúgok bele,utoljára pl egy 20!!! évvel idősebb pasiba,aki persze nem akart többet.

Akinek pedig bejövök, azok nekem egyáltalán nem tetszenek és lerázom őket.

Valahogyan nem tetszenek a korombeli srácok,de a sokkal idősebbek pedig velem nem akarnak kezdeni.

Lehet az is a baj,hpgy eléggé zárkózott vagyok,de bulizni azért mégis eljárok barátokkal.

Már komolyan nem tudom mihez kezdjek:D

Néha annyira szégyellem az egészet,hogy még soha nem volt semmi.

Ti mit szóltok ehhez?:D

22N



#szerelem #kapcsolat #szingli #párkpcsolati problémák
2017. júl. 2. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd lessz korodbeli !Ilyen nekem is volt hogy nekem nem kellett a korombeli de az idôsebb igen !De az igazsság az hogy hiaba a kor ha pl egy idősebbel jobban megérted magad mint egy fiatalabb sraccal!Sztem ezzel nincs semmi gond!
2017. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy 30-as férfivel simán lehet kapcsolatod, szerintem egy 20+ éves nő és egy 10 évvel idősebb férfi jól összeillenek.
2017. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valójában mit szeretnél megtudni?


Az, hogy zárkózott vagy jellemedet tekintve nem gond, de nehezíti, hogy valaki Rád találjon (elég ritkán csöngetnek be férfiak vad idegen lakásokba, hogy 'csókolom, nincs itt egy csinos nő?').


Ezt leszámítva próbálj meg olyanokkal ismerkedni, akiknél látsz vonzalmat, és ne olyanokkal, akik bár neked megtetszenek, de észre sem vesznek (és ez nem a koron múlik, 22 évesen simán ismerkedhetsz 30-as férfivel, ha a nálad idősebbek jönnek be)

2017. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Na, egy újabb apakomplexusos idióta...
2017. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

Nem olvastam végig, de am rendelj Rosszlányokról egy fiút magadnak.

78/F

2017. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Valami homokszem van a gépezetben, ha folyton csak idősebb pasikra buksz. Apucival milyen a kapcsolatod? :O
2017. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még nem vagy érett egy kapcsolatra. Először rakd össze magad.
2017. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyellned, azzal csak magadat szivatod meg, ha rossz érzéseket generálsz.
2017. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én 21 vagyok és még sosem volt barátnőm :D

számomra nem szégyen az ilyen,majd csak összejön valamikor :) 21f

2017. júl. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!