Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, hogy egy 19 évesen még nem volt pasim? Ez csak rajtam múlt ezt belátom, mert nem voltam rá nyitott valamiért.

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy a barátaim akik tudják nagyon furcsának tartanak és azt mondják valami gond van velem. Nem tudom, ha beszélgetek egy sráccal és szóba kerül a téma el merjem-e egyáltalán ezt mondani. Félek.
2014. jan. 4. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. :)
2014. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne félj :)
2014. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hova süllyed ez a világ??
2014. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem sem... Vagyis... Én fiú vagyok. De akkor sem...
2014. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok hozzászólni... bocs. Most ledöbbentem.
2014. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
min döbbentél le?
2014. jan. 5. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!