Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szerint buta vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint buta vagyok (? )

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a párommal, sok dologban nem értünk egyet, és gyakran vitázunk az élet különböző kérdésein (politika, tudományok stb). Ő viszont egyre gyakrabban vágja a fejemhez, hogy én milyen egyszerűen gondolkodom, logikátlan vagyok, önállótlanak a véleményeim szerinte... Ezt azonban még senki mástól nem hallottam soha, sok intelligens ember jegyezte már meg, hogy milyen jó, hogy végre el tudnak beszélgetni bármiről egy értelmes lánnyal, és hogy bármihez hozzá tudok szólni stb. De a barátom szerint meg egyáltalán nem így van, ha valamiben nem értek egyet vele, hiába indoklom meg, az neki nem elfogadható, logikátlan... Már tényleg kezdek elbizonytalanodni magamban, hogy lehet tényleg ilyen buta lennék? 23L
2017. júl. 2. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem látjuk, hogy megy nálatok egy vita. Írj egy példát, hogy mivel kapcsolatban, melyikőtök hogy érvelt. Az, hogy eddig mindenki dicsért, az nem jelent semmit.
2017. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

-Mars vissza a konyhába!

:')


(Poénkodtam, ne szavazzatok má' le légyszi.. :/ )

2017. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha a politika témával kapcsolatban logika-t hozza fel akkor ő a kevésbé okos :)) de nem ismerünk így hadd ne alkossunk véleményt rólad.
2017. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Mindjárt kapod a férfeministáktól itt, hogy a bunkó, meg dobd ki, de előtte jobb, ha kiheréled.

Amúgy azért kérdezd meg a barátodtól, hogy vitapartnert keresett, vagy barátnőt?

Nekem a barátnőm ha zöldségeket is mond, nem szólok rá semmit.

2017. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

A barátod szimplán nem képes eéfogadni azt, hogy nem mindenben neki van igaza és ő sem tud mindent. Ez leginkább a buta és korlátol emberekre jellemző.

Ráadásul megpróbálja leépteni az önbizalmad és uralkodni feletted.

Én elgondolkoznék, hogy kell-e nekem ilyen lehúzó kapcsolat.

2017. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
#4-es válaszolót máris igazolta az #5-ös! :D
2017. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek van veled, ha butának tart?


Ez tényleg elég lehúzó lehet... Szerintem csak nem tudja elviselni, ha nem ő a "csodálatosan okos" férfi.

2017. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
11%
Csak nem ismeritek fő különbséget férfi és női agy között. Ezért hisz téged ésszerűtlennek. Te pedig ezért nem mondod meg neki, mekkora cuki-muki a kis hiedelmeivel és veszed magadra.
2017. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!