Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi nőként rá tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nőként rá tud nézni más nőre is, az azt jelenti, hogy gondok vannak a párkapcsolatában?

Figyelt kérdés
Amelyik kapcsolat jó, abban biztos, hogy nem kacsingatnak ki a felek, nemde?
2017. júl. 3. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

ui.: hűséget fogadunk és nem vakságot.

Utcán simán megnézheti az ember a másik nemet, ha számára bejön és jól néz ki. De csak ennyi. Nem kell ebből komplikációt alkotni.

2017. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

69%-os, nem tudom észrevetted-e, de a kérdésben nem szerepel felnéz, hanem ránéz szerepel. Mint az bizonyára tudod, a magyar nyelvben az igekötőknek fontos jelentéstani szerepük van.


Ezt figyelembe véve talán hasznos lenne, ha elengednéd ezt a nőre nőként felnézni témát. Ez csupán a te agyszüleményed.

2017. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Általában a k..rvákra nem néznek rá úgy nőként, mint egy olyan nőre, aki meg is érdemli, hogy nőként nézzenek rá. :P
2017. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A kérdést én azért nem értem, mert nem tudom, hogy lehet az ellenkezőjét megvalósítani.

Az adott férfi nyilván hetero, nem aszexuális, nem vak és süket, tehát a női nem kelti fel a vágyait. Teljesen egyértelmű, hogy ez akkor is így van, ha kapcsolatban van.


Tessék végre megérteni, hogy a hűség nem azt jelenti, hogy más soha többé nem kelti fel a vágyaid, vagy nem lesz meg a szikra!

A hűség azt jelenti, hogy ezek ellenére is a párod mellett maradsz, kizárólag vele szexelsz, és vele kerülsz belsőséges, intim viszonyba.


Az teljesen irreális és abszurd elvárás, hogy ne is tartson többé rajtad kívül senkit szépnek!

2017. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha tudja, ez nem esne jól párjának, akkor igen, 100%osan gondok vannak. Lehet, hogy ez szimplán "csak" tudatosság mentes érzelem változás, de ez is hatalmas gond.
2017. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ameddig az illető megnéz ugyan más nőket,esetleg a megkívánás is felmerül,de lélekben,testileg hűséges,mert szereti és becsüli a párját,addig nincs gond szerintem.
2017. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!