Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszem már a páromnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem már a páromnak? Mindig kritizálja a külsőm.

Figyelt kérdés
Szeretné,hogy másfajta színre festessem a hajam legalább kipróbálásképpen. Másfajta felsőket hordanék,olyat ami neki jobban tetszik, de nekem szerintem nem is állna jól. Ha egy pici hiba van a sminkemen/ruhámon azonnal megszólja. 1 éve vagyunk együtt, ez úgy a 3.-4. hónapban kezdődött. Eddig valahogy eltűrtem,de nem bírom lassan. Így ismert meg,nem változtam azóta túl sokat. Akkor most miért kritizál?

2017. júl. 3. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Mert egy sggfej. Gondolom, ő legalább minimum tökéletes adonisz a wall streetről
2017. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Más szintre lépett a kapcsolat, most jön az összecsiszolódás, már fel meri vállalni az igazi énjét...nehéz időszak, de kompromisszumokkal és persze kölcsönös tisztelettel, szeretettel túl lehet élni. Ez most a próbatételek ideje...
2017. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy tényleg kritizál vagy te reagálod túl.

Tőlem pl. megkérdezi a barátnőm, hogy ez vagy az hogy tetszene rajta. Ha nem tetszik, akkor közlöm. Nem áll meg a világ, nem leszek ettől bunkó, csak megtudja a véleményem. Ha továbbra is tetszik neki, akkor felveszi, ha nem, akkor nem.

Ha valóban mindent kritizál, akkor valószínűleg nem fog működni sokáig a kapcsolat.

2017. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Eddig se tetszettél neki jobban, ezért elkezdett a saját ízlésére formálni.
2017. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én is szoktam kérdezni,akkor ha nem tetszik neki,akkor elfogadom. Csak amikor én épp próbálok valami másról beszélni vagy volt már olyan,hogy épp megcsókolnám elköszönéskor és akkor beszól valamit sminkemre.(de nem viccesen,hanem teljesen komolyan gondolja)

Ő sem tökéletes,de én nem csinálom ezt vele.

2017. júl. 3. 09:58
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Nekem volt egy barátnőm, ő az 5 év alatt pont ugyanúgy nézett ki minden áldott nap. Kék farmer, fehér póló, barna félhosszú haj. Télen a szokásos barna kabát.

Annyi előnye volt, hogy kb 3 kilóméterről már észrevettem, hogy ő az.

Neki mondtam finoman néha, valami mást esetleg megpróbálni?

Olyankor meg felvett egy kockás nadrágot, aminek rövid volt az alja. :( egy 80 éves barna ridiküllel, ami a nagymamájáé volt.

Jófej lány volt, tény és való.

2017. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig te is visszaszólhatnál. Engem is van hogy kritizál a párom, olyankor mindig mondom neki, hogy ok, te meg fogyjál le! Ekkor csöndbe marad...
2017. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Senkinek ne akarj megfelelni, még a párodnak sem. Ha változtatni akarsz valamin(hajszín, öltözködés stb...), magad miatt tedd, mert te akarod és nem más.
2017. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sztem sem tetszettél neki csak gondolom elnézte neked!Most szeretné ha dögösebben őltözködnél !
2017. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Màrmint az öltözködésed nem tetszik neki!
2017. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!