Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire zavar, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavar, ha már a kapcsola elején rátok mászik a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Vagyis sokat ölelget, puszilgat, megcsókol, sokszor ír, meg olyanokat mond, hogy boldog veletek, meg jó hogy vagytok neki.


Kicsit félek hogy ezzel eltolom a dolgot :/ de ilyen vagyok, önmagamat adom :)


2017. júl. 4. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ezek a dolgok zavarnak egy fiút az nem annyira szeret ám téged.
2017. júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem mondta hogy zavarja csak félek :)
2017. júl. 4. 08:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl is lehet tolni ezt a dolgot, de alapvetően, ha nem lógsz a nyakán állandóan, csak kifejezed az érzéseid, ha együtt vagytok, akkor nem gáz.
2017. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Diavolino44 ***** válasza:
Engem igencsak zavarna, mert ezzel azt bizonyitja, hogy kb nelkulem nincs is elete. Mi lesz kesobb?? A franc se akar olyan not aki 2 orankent hivja, legalabbis en tutira nem. Az intimitas reszevel nincs baj.
2017. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4.: nem hívom 2 óránként, egész nap beszélünk messengeren, de ezt ő is akarja
2017. júl. 4. 08:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha vonzalomból indul egy kapcsolat, ugyanez vagyok, csak durvábban... sokkal...

Mikor nem, is teljesen tudom tolerálni, ha másik ilyen.

Nálam nem lenne oly helyzet, hol ez zavaró lenne.


Légy önmagad!


21F

2017. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nőként nem szeretem, ha valaki már az elején rajong értem. Onnantól kezdve nemis érdekes nekem az illető. Az a jó, ha valakinek a szeretetéért meg is kell küzdeni, nem nyílik meg egyből akárkinek, hanem szép lassan kezdi el kimutatni az érzéseit, de akkor annál őszintébbek is lesznek, nem csak egy kezdeti fellángolás. De ez csak az én véleményem, lehet a barátod pont azt szereti, amit te csinálsz :D
2017. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem van az a szint, ami már sok lenne...de ez egyénfüggő, van, aki meg kifejezetten igényli...arany középútban hiszek.
2017. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak így lenne... én kifejezetten igénylem. Fura módon soha nem kaptam meg.
2017. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hasonló vagyok én is és a legrosszabb, hogy nehéz ezt visszafogni, mert belülről fakad, volt amikor ezzel fojtottam meg egy kapcsolatot
2017. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!