Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek erre alapozhatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erre alapozhatok?

Figyelt kérdés

Szóval barátom 26 éves, én 25. 1 éve vagyunk együtt és gondolkozunk az összeköltözésen, csak hat van egy kis "probléma" vagy nem is tudom minek nevezzem. Barátom is szeretne különköltözni, de mivel már évek óta dolgozik és otthon lakik, nyilván ad bele az otthoni kiadasokba (kaja, rezsi stb..), és nem tudja hogyha elköltözne a szülei nélküle is fent tudnák-e tartani a házat ketten, ami elég nagy amúgy. Mert nem akarja, hogy rossz körülmények között éljenek vagy ne legyen pénzük. Egyéb okok miatt egy ideje már csak apuja dolgozik, anyukája nem.

Én ezt értem meg minden, de ha a szülei tegyük fel az évek múlásával folyton azt mondják neki, hogy egyedül nem tudják fenttartani a házat, akkor soha nem fog elköltözni..? Mert hogy mi lesz a szüleivel? És mi lesz mondjuk vele és az ő saját életével? Van egy öccse (24), aki már évek óta külföldön dolgozik és ott lett barátnője, akivel már össze is költöztek.

Szerintetek most mit csináljak? Azt mondta rakerdez a szüleinél, hogy mi a helyzet, meglennenek-e az ő fizuja nélkül is, de ha azt mondják, hogy úgy nem jönnek ki..?



2017. júl. 4. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a szülők adják el a "nagy" házat és költözzenek kisebbe!
2017. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy aggódik a szüleiért, de ők felnőtt emberek, majd megoldják az anyagiakat. Max eladják a nagyobb házat és egy kissebbe költöznek.
2017. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen ez is szobajott a beszélgetés során, de azért nem megy egyik napról a másikra, hogy eladják ezt a nagy házat és találjanak egy másikat.. :/

És ők itt éltek világ életükben, barátomek újszülött koruk óta ebben a házban nőttek fel, szerintem nagyon ragaszkodnak hozzá a szülők is, de ha egyszer nem bírják fenttartani, akkor muszáj lesz, az sem állapot, hogy a barátom emiatt nem tud eljönni otthonról.

2017. júl. 4. 13:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Kis krativitással azért sokat lehet spórolni, szóval költözzetek, ha nem akar akkor hosszú a cicipóráz nem a fenntartással van gond.
2017. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van 26 éves fiam, nem élünk ilyen helyzetben, de biztosan azt mondanám neki, hogy menjen!

Pontosan fogalmaztál, mi lesz így a barátod (szintén 1 db) saját életével?


Amúgy szimpatikus, hogy szemmel tartja a szülei sorsát, de nem így kellene azt.

2017. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz másodhegedűs lenni,most hagyd ott.
2017. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a tesója 24éves létére elköltözött otthonról akkor sztem a párodnak kellett volna hamarabb lépnie igy meg rà marad a szülei sorsa!Sajnos az is benne van a pakliba hogy a szülei marasztaljàk és ha előtted nem is de mikor te nem vagy ott akkor valószínű hogy panaszkodnak neki!
2017. aug. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!