Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom már a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom már a páromat, már csak túlesek a szexen, van erre még valami megoldás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy nehezen izgulok fel és megyek el, már nincs bennem semmi szexuális izgalom, még orális kielégítés közben sem.

Ez 100% hogy nem normális állapot, és nagyon bánt a dolog, hogy már nem kívánom úgy mint azelőtt. Nem hízott meg, se semmi hasonló.


Tudnátok tanácsot adni, hogy mégis mi lehetne erre a megoldás? 26N


2017. júl. 3. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi,csak rosszabb lessz.szakitás.
2017. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért fajult idáig a dolog? Mennyit beszélgettek mindenről őszintén és nyíltan? Mennyit foglalkoztok egymással és a kapcsolattal?


A szex az már a végső eset, előtte ott van, hogy a kapcsolat se jó már.

2017. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanezt ugyanígy írhattam volna én is, még a korunk is stimmel. :(

26N


Nincs más a közeledben, aki megtetszett? Esetleg munkahelyi vagy egyéb magánéleti stressz?..

Vagy már csak a kötődés maradt és semmi más?

2017. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg évekig minden nap csak bablevest enni.

A megoldás: Főzöl nekem szilvásgombócot. Étkezésben jó a változatosság.

2017. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted és nem akarsz szakítani beszéljétek meg a kölcsönösen nyitott kapcsolatot.

Így neked sem kellene kényszerből szexelni vele és ő is kiélhetné a szükségleteit mással.

2017. júl. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy vele kéne megbeszélni, vagy valami szexuálterapeutával - ha ér még annyit az az egész.

Azt nem értem, hogy nem veszi ezt észre, miért nem tesz ellene?

2017. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!