Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félévente egyszer engedjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félévente egyszer engedjem a nejemnek, hogy a jelenlétemben megcsaljon?

Figyelt kérdés
Egy ideje mondja már, hogy szerinte a szexuális életünket ez feldobná, van is rá jelöltje. Bár én erre azt mondtam, hogy olyannal nem, akit rendszeresen lát. A hátam mögött nem csinálná, bár én már megcsaltam egyszer, ami sajnos kitudódott, de ő akkor megbocsátott. Nem tudom, hogyan tekintsek erre, alapvetően lehet, hogy engem is izgatna, de utána lehet, hogy nem tudnék rá ugyanúgy tekinteni, ahogyan előtte. Volt már valakinek hasonló tapasztalata férfitársak? 38/F a nejem 27/N.
2017. júl. 4. 23:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Vedd is fel videora, ahogy a nejedet kettyintik es nyomd fel a jutyubra. Mutass peldat a tobbi ferjnek, hogy hogyan kell massal apoltatni a feleseguk nunijat. Amugy meg mi a fenenek aprozod el felevente egy kanival, vagd be partiba az asszonyt, igy egyszerre letudhatsz tobb evet.
2017. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
97%

csak egy kérdés: miért van takonyból a gerinced és miért szeretnél lábtörlő papucs lenni?


amúgy példás kapcsolat,szerintem váljatok el a pcsába.

2017. júl. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%

Hávazze... én nem tudom, hol élnek egyesek: ha tudsz róla/beleegyezel, akkor az már nem is megcsalás? Nematúróstnem...


Jó... szakadj meg - egyszer te is félreléptél, szóval egy "dobás" neki is jár -, de hogy ebből rendszer legyen????

Ráadásul ha jól sejtem, még szívtál is miatta - most akkor ő meg szabadon prütyköljön, ohne cumi? Hát LOL.


Legyél már ember, ember... ne gatya!

2017. júl. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%
Úgy rúgnám pitsán az asszonyt, csak úgy zörögne! Minek tartod te magadat???????
2017. júl. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs jobb dolgod....
2017. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
légy nyugodt ha mondja akkor már renszeresen tele is rakatja magát. szoval készulj fel arre hogy vagy azt veszed eszre hogy lelép vagy elotted fogja csinálni
2018. dec. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!