Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban a srác dolga a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a srác dolga a csaj elé állni és megmondani/megkérdezni a tutit? Még az én esetemben is?

Figyelt kérdés

Én ennek a csajnak egyszer már elmondtam mindent, még levélben is leírtam és azt is odaadtam.


Aztán hirtelen elkezdett érdeklődni utánam.


De most nem tudom mi legyen.


Várjak rá, hogy majd Ő eldönti magában, mit is szeretne tőlem és közli velem?

Vagy akármi van, a srác dolga (én dolgom) rákérdezni?


Egyáltalán a csajok maguktól bevallanák az ilyet?


2010. máj. 20. 20:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint hogy én most kérdezzek rá, hogy ő is úgy érez mint én, vagy hagyjam rá a dolgot?
2010. máj. 20. 20:34
 2/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha mindent elmondtál neki, akkor ha ő is úgy érez akkor lépni fog... sok szerencsét
2010. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé félénk barátnőm van. Hiába mondtam el neki mindent, amit érzek, aztán hagytam neki egy kis időt, hogy megeméssze, amíg még egyszer elé nem álltam, hogy na akkor most mi legyen, ő nem lépett. Nekem kellett.
2010. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd ki, amíg ő lép feléd, vagy esetleg 'vall'. Türelem! :)
2010. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha nem rámenős csaj (és azok alapján amit leírtál szerintem nem az) akkor nem fog eléd állni és megmondani, hogy mit érez. teremts olyan helyzetet, amiből kiderül, hogy mit szeretne. vagy hívd el valahova, akár moziba, akár csak egy sütire, ha igent mond, akkor tuti akar valamit és ott már alakulhatnak a dolgok. a csajok nem nagyon szoktak igent mondani ilyenre akkor, ha nem akarnak semmit, vagy hozzáteszik, hogy csak mint haverként. ha örül a meghívásnak, akkor biztos szeretne valamit, csak nem mer lépni.

21/L

2010. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!