Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álljak a barátom elé és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álljak a barátom elé és beszéljek vele vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összevesztem a barátommal, 2 nap úgy telt el,hogy alig szóltunk egymáshoz, került én is kerültem őt. Este meg a nappaliban aludtam a kanapén.


Az este felhívott pont az egyik haverom akinek nagy vonalakban elmondtam,hogy összevesztem a barátommal. Órákig beszéltünk utána, de nem erről. A párom fültanúja volt minde ennek és mikor leraktam a telefont felrántott a karomnál fogva aztán rám üvöltött, de tiszta könny volt a szeme, nagyon zaklatott lelki állapotban láttam. Én is az voltam az nap este, a nap végére már nagyon ramatyul éreztem magam. Most egy újabb veszekedésen túl vagyunk, de írtam neki egy levelet amit oda adtam neki délután. Előttem elolvasta aztán széttépte és kérte,hogy ezt a szemébe mondjam, ne levélben kérjek bocsánatot, és adjak magyarázatot. Tudja jól,hogy nem vagyok a szavak embere, nem tudom kifejezni az érzéseimet, ahogy azt levélben tettem. Erre ismét összevesztünk és leléptem otthonról. Most a városban egy étteremben csövezek. A párom már 14db smst hagyott nekem,hogy merre járok,mit csinálok, élek még, menjek haza, beszélgessünk, aggódik satöbbi. Nagyon megalázva érzem magam :( bocsánatot kértem tőle, de elutasítóan viselkedett velem és ami előtte nap is történt az este, még sosem ért hozzám ilyen durván. :(

Hogy miért vesztünk azt nem akarom elmondani :(


Most ezekután mit kéne tennem, hogy végre megbocsájtson? Ha haza megyek akkor vagy kiabálni fog és dühös lesz, vagy kibékülünk, de félórás beszédet tart és muszáj lesz valahogy az érzéseimről beszélni, bocsánatot kérni mindenért. Nagyot hibáztam, és tudom,hogy megkell neki ígérnem,hogy megváltozok, nem lesz több ilyen satöbbi. :(


L


2017. júl. 7. 17:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha mondjuk félrekeféltél, akkor azért elég jogosan van kiakadva. De egyébként igen, oda kéne állnod, és őszintén elmondani, amit érzel.
2017. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem, nem csaltam meg soha. Nagyon szeretem :( nem ilyenről van szó.
2017. júl. 7. 17:57
 3/20 anonim ***** válasza:
min tudtok ennyire összeveszni...
2017. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Közepén nyomtad meg a fogkrémes tubust?
2017. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem erről van szó. Bipoláris vagyok és pár hónapja már nem szedem a gyógyszereimet. Nincsen rájuk szükségem, nincs velem semmi baj, de a baràtom mindig azért aggódott,hogy magamba fordulok, megint depressziós időszakom van, és úgy döntöttem leállok a bogyókkal. Semmi bajom nincsen, néha felvagyok dobódva ennyi, utàna meg szükségem van egyedüllétre, de mindent túlreagál a párom, folyton mellettem akar lenni. Beakarom neki bizonyítani,hogy ugyan olyan normális vagyok mint bárki más. :( Nagyon mérges volt amikor megtudta,hogy nem szedem a gyógyszereket, a magánorvosomnál sem jelentem meg elöző hónapban. Szerinte rosszabb az állapotom, kezelhetetlen vagyok, félt.
2017. júl. 7. 18:14
 6/20 A kérdező kommentje:
Ezért volt a veszekedésünk, amúgy a barátom az orvosira jár, ebből adódoan sokszor aggodalmaskodik és próbál visszatartani,terelgetni. Holott semmi bajom nincsen :( semmi!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. júl. 7. 18:17
 7/20 anonim ***** válasza:
15%

Azt nem tartod érdekesnek, hogy amint nem szeded a gyógyszereid, egyből összevesztek?

Lehet, hogy nem véletlenül kapod.

2017. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy előtte nem veszekedett velem ennyire, de szerinte a gyógyszerek mellett is problémás vagyok, ezt nem mondta soha csak arra következtetek, mivel mindig aggódik és az orvoshoz is legtöbbször elkísér inkább, de néha vissza tart, rám szól,hogy nyilvànos helyen ne botránkoztassak meg senkit.
2017. júl. 7. 18:32
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor azon vesztetek össze hogy megtudta nem szeded a gyógyszereket? És mikor felrántott és rád üvöltött akkor mit mondott?

Hát nem tudom, érdekes történet, én úgy látom hohy a barátod eléggé irányítani akar, meg az ő viselkedését sem tartom normálisnak. Mi az hogy rád üvölt meg rángat? Ez a megoldás a problémára? Ezzel akar rávenni hogy bocsánatot kérj? Tök gáz. Nem tudom. Azt sem nagyon értem hogy ezért miért is kéne esdekelned a bocsánatáért. Ok, meg kell beszélni, de ennek nagyon nem az a módja hogy veszekszik veled. Lassan azt gondolom hogy neki is szednie kéne valamit...

2017. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet, hogy nem látod reálisan a viselkedésed, és valójában van baj, csak te nem veszed észre?
2017. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!