Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire fontos egy férfiben, túlértékelem? Hogy lehetne ezt elfelejteni, hogy ne hiányoljam?

Figyelt kérdés

Van barátom, imádom, ugyanakkor van valami, amit hiányolok belőle. Olyasvalami, ami még sosem volt még egy barátomban sem. Pedig mindig is nagyon szexinek tartottam, és ez az erő. Ha erős egy férfi. És nem csak hozzám képest erősebb, hanem úgy egyáltalán, egy erős ember. Most jó ismerősi viszonyba kerültem egy párral, akik ilyen szempontból megtestesítik az ideálisat nekem. Azóta még nehezebb. Eddig el tudtam felejteni, meg meg tudtam szokni, mivel mondom egyik exem sem volt erős. De most, hogy folyton előttem van...

Pl. ilyen kis hétköznapi dolgok, hogy a barátnője nekifutásból felugrik a barátja ölébe, hogy az áll. És elkapja, megtartja, meg se rezdülését attól, hogy kvázi belecsapódik és ránehezedik a barátnője. És nem is engedi le két másodpercen belül hogy nehéz. Tartja. Elbírja. Meg sem kottyan. Majd leengedi, ha a barátnője jelzi, hogy le akar szállni. Ez egyfelől lényegtelen semmiség, másrészt olyan iszonyatosan szexi. Meg az ezzel járó izmos karok. :S Mindig is úgy szerettem volna egy ilyen barátot. De eddig mindenki mással fogott meg, és az erőt nélkülözte. Komolyan, néha még abban sem vagyok biztos, nálam erősebbek-e. És ez annyira lelombozó.

Még pl. ennek a párnak, a lánynak a borítóképe olyan, hogy a klasszikus módon ölbe fogja a barátja, állva. Tudjátok, mikor egyik kéz a combokon, másik a derékon. És megtartja. És ez is olyan hogy a barátom nagyon max fél percig tartana. És azt is úgy hogy szinte lógok rajta, leenged. Azon a borítóképen viszont a srác rendesen, magasra emeli a lányt, nem a csípőjénél lóg, hanem mellmagasságba emeli, és tuti nem fél percig tartott ellőni a képet, és még mosolyogni is van erelye.

Pedig nem vagyok dagadt!!!

Még pl. egyszer mesélték hogy valami baja lett a lány lábának, és a srác a hátán vitte haza KILÓMÉTEREKEN KERESZTÜL. Ez számomra NAGYON szexi, és olyasvalami, ami tuti hogy nem történne meg. A srácnak persze nem jó emlék az eset, se a lánynak, de attól még az én számomra kifejezetten szexi.

Az erős férfi szexi, és a barátom nem az, ahogy az exeim sem. És ez annyira hiányzik.

Meg az ilyen játékbirkózások, azok is iszonyat szexik, gyakorlatilag előjáték lehetne, de csak úgy, ha érezném, mennyivel erősebb a férfi, akivel vagyok. :/

Na mindegy, igazából ma jött az utolsó csepp, mert hogy volt egy kis program, és a törzshelyen, egy lakásban gyűltünk össze. És a lényeg, a barátom és én már ott voltunk egy ideje, mikor felcsöngetett az az erősebb srác, és nagyon ideges volt a hangja a kaputelefonban. Páran ki is mentünk a bejáratihoz, hogy megtudjuk mi van, hátha kell segíteni. Nyílik a lift, kiszáll a srác, ölben hozta a barátnőjét. Tiszta sápadt volt, alig volt benne élet. Na nem szó szerint, csak elalélt majdnem. Behozta, felemelték a lábát, igazából pár perc után sokkal jobban lett. Adtak neki vizet meg édességet. Elvileg rosszul lett az utcán és összeesett. De nem szó szerint a betonra, mert elkapta a barátja. Szerencsés, hogy nem egyedül volt, mikor ez történt. Elvileg a melegtől volt, eleve nem volt jól a napokban, és így reagált a nagy melegre ekkor.

Hát, ez az egész persze egy rossz dolog, nekik persze egy újabb rossz emlék, de nekem... Új, hát nekem ez a szexisség netovábbja, de tényleg. Hogy a magatehetetlen nőt ölben hozza az erős barátja...

Lehet gyerekes, de akkor is ez van. Lehet ha lett volna már erős barátom, nem értékelném ennyire fel, de így... Ha ez velem történik, remélhetőleg engem is elkap a barátom, de akár milyen közel vagy messze is van a lakás, tutira nem hoz fel. Egy tapodtat sem. Ott helyben lefektetett volna a földre.

Amúgy nem bírtam ki, mondtam is a lánynak amikor csak ő hallotta, hogy becsülje meg az ilyen erős barátot, meg hogy ez azért romantikus. Azt nem akartam mondani, hogy szexis, inkább a romantikusnál maradtam. :D És mondta, hogy hát igen, szerencse, meg hogy ez tetszik neki a barátjában, hogy férfias.


2017. júl. 8. 02:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ejha, ez aztán valóban fontos kritériuma egy felnőtt, komoly párkapcsolatnak, hogy ölbe tudjon venni a barátod. Nem is tudom, hogy tudnak emberek olyan kapcsolatokban élni, ahol a férfi nem tudja ölben megtartani a barátnőjét.
2017. júl. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez ennyire fontos neked, miért nem jössz össze egy izmos sráccal? Nem olyan nagy szám, nekem is bejönnek, nem kell szégyelni.
2017. júl. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Ezt két mondatban nem tudtad volna leírni?

Amúgy meg olyan szinten gyerek vagy még, ne erőltesd a párkapcsolatosdit. Komolyan ne!

Egyébként meg FELNŐTT nők nem erre vágynak, fene tudja, én pl. csak azt szeretném ha lenne végre egy hűséges pasim, aki szeret. És akkor vannak az ilyen kiscsajok, mint te akiknek csak a külső számít, mondjuk nálad (ahogy ömlengsz róla) már-már beteges.

2017. júl. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagyok gyenge, bármelyik párom könnyedén elbiírtam, ennek ellenére mondom, hogy túlértékeled.


Az együttélés során a kedvesség, az iq, humor, megbízhatóság szerintem ezerszer fontosabb annál, hogy el bír e kapni nekifutásból.


Persze, ezt már mondhatjuk neked, már bizseregsz, így lépni fogsz, csak arra kérlek amikor majd lesz egy erős párod, akivel millió olyan párkapcsolati problémád lesz, ami a mostani barátaiddal nincs, akkor hagyd majd öt is békén és minket is, ne itt nyekeregj, hogy mit tegyél.

2017. júl. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Jah, és inkább helyesen tanulj meg írni, a pontos j vs ly ritkán fakad elgépelésből, lehet erre a barátod alkalmasabb, mint valami izomagy
2017. júl. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Miért bántjátok a kérdezőt? Annyi dolog van manapság, ami nem átlagos, mégsem támadjuk le az eltérő gondolkodású embereket azonnal.

Van, akinek az tetszik, ha egy lánynak mosolygás közben "gödröcskék" vannak a szájánál. Van, akinek a hosszú hajú lányok, van, akinek a rövid hajú, van, akinek a magabiztos pasik, van, akinek a néger férfiak, stb...

Neki az izmos pasik jönnek be, és akkor mi van? Én is azt gondolom, hogy nem ez a legfontosabb eleme egy párkapcsolatnak, de ha valakit ez vonz, mért kell itt ócsárolni?

2017. júl. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Ja, csak normalis ember altalaban nem zeng odakat arrol, hogy az xy-nak milyen aranyos godrocskei vannak amikor mosolyog es mennyire zavarja, hogy a parjanak nincsen es nem fog szakitani amiatt, mert neki nincs 😂😂
2017. júl. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó, pedig egy erős férfi... szerintem is szexi. Nem tudom, hogy miért, egyébként utálom magam, hogy így lenyűgöznek. Pláne ha mellette nem néznek le, hogy te gyenge vagy. Bár ez izmos embereknél ritka, lehet, mert ők tisztában vannak az emberi testtel.
2017. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8-as: nem azzal van a baj, hogy egy erős férfit szexinek tartasz. Azzal van a baj, hogy van egy párod, akivel jól megvagy, de nem bír vall fölé emelni, meg nekifutásból ölbe kapni, így elhagyod, mert nem elég erős. Közben meg minden más terén rendes ember, de inkab bevállalod, hogy az új esetleg rendes lesz, millió más párkapcsolati gonddal küzdőktök majd.
2017. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Dagadt csajokat nem kapunk el nekifutásból, hanem szépen megvárjuk, míg legalább kettőt pattan.


Tudod... a "tenyerén hordozza" c. népiesch kifejezést nem kell ám szó szerint érteni.

2017. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!