Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk adnátok esélyt annak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk adnátok esélyt annak aki szerelmes belétek ti viszont?

Figyelt kérdés

Belemennél egy olyan párkapcsolatba ahol a lány nem az eseted, aranyos, szép, de inkább átlagos lánynak tartod :( nem az ideálod, mert nem olyan vékony hanem átlagos testalkata van, nem szőke, nem barna,hanem sötét barna haja van és sorolhatnám holnap estig. Viszont sok közös van bennetek, jól érzed magad vele, már nagyon sok ideje dumálsz vele, találkoztok is hosszú,hosszú ideje, mondhatni barátok vagytok, de nem több :( A lány pedig egyszer szerelmet vall neked személyesen, de te ugye nem szereted őt :( azért adnál neki esélyt? Vagy elzavarnád?


L


2017. júl. 8. 19:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
BALRÓL a második..felső sor
2017. júl. 8. 21:33
 12/20 A kérdező kommentje:

[link]


ez

2017. júl. 8. 21:34
 13/20 A kérdező kommentje:

[link]



[link]



Neki meg ezek a típusai alkatra :(

2017. júl. 8. 21:36
 14/20 A kérdező kommentje:
főleg a második képen szereplő lány az ideálja, ilyet alkat jött be az elöző srácnak is aki nekem tetszett. :( kis mellek, vékony test, kerek popsi. Én meg "dagibb" vagyok.
2017. júl. 8. 21:38
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem az átlagos barnák az eseteim 😀


De megtörtént velem. Egy nagyon nagyon szép csajt fűztem, és esélyem is volt nála, randizgattunk, mikor megjelent egy lány az életemben, aki nem igazán volt az esetem. Találkozhattam vele, de inkább barátilag, aztán egyszer mikor hazavittem elmondta, hogy érez irántam valamit.


Ott ültünk a kocsiban, elkezdtem volna mondani neki, hogy legyünk csak barátok, meg én csak úgy gondolok rá, mint haverra, aztán beugrott, hogy ez piszkosul nem igaz. Öt évet voltunk együtt.



Viszont minden szép sztori ellenére, azzal együtt, hogy velem megtörtént, szerintem ez borzasztó ritka, millióból egyszer jön így össze, máskor meg pár alkalmas szex, vagy még az sem lesz belőle

2017. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nemtom kérlek... nekem ha valaki barát, akkor barát. Akkor is, ha nőből van.

És ha én nem érzek iránta semmi ilyesmit, akkor ha derült égből szerelmet vallana, úgy menekülnék a közeléből, mint a raketta.


(Aztán persze lehet, hogy átgondolnám a dolgot, de ahhoz idő kell.)

2017. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Kuba 13/2 képen levő celeb, de azzal az a nőtípussal nagyon nehéz versenyezni l, a képen lévő mosolygós csaj is egyszerűen tökéletes
2017. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az az alkat amit belinkeltél.


Az 1es képen lévő nekem sovány kicsit.

2017. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy ? Gondolom Pest.
2017. júl. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj, ha nem adott esélyt!


Nekem nagyon tetszett egy fiú (nagyon régen) és beszélgettünk is sokat, sőt elejtett olyan megjegyzéseket, hogy megpróbálhatnánk együtt. Mindenféle romantikus álmaim voltak, aztán megláttam csókolózni egy csajjal, akinek háromszor akkora melle volt, mint nekem. Bántott a dolog, de úgy voltam vele, hogy nekem nem lesz akkora meg nem is szeretnék megváltozni a kedvéért. Ha nem engem választott, hát így járt. Persze állandóan azt néztem, hogy az a csaj miben jobb és miben rosszabb, mint én, miért őt szereti és nem engem, és amúgy is, nincs igazság...


Pont tegnap jutott eszembe, mi lehet a fiúval azóta, mert eltelt húsz év. Megkerestem a facebookon és elvette azt a nőt!


Szóval mindenki járjon azzal, aki neki való. Lesz olyan, aki meg neked való lesz. Szerintem jól tetted, hogy nyílt lapokkal játszottál, ő legalább tudja, hogy mit gondolsz, érzel, és most már rajta múlik a dolog. Biztos, hogy másképp fog rád nézni, neked meg könnyebb lesz, hogy elmondtad.

2017. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!