Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy küzdjem le a bizalmatlans...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le a bizalmatlanságot?

Figyelt kérdés
Most jöttem össze egy sráccal, körülbelül egy hónapja mondjuk, hogy együtt is vagyunk. Ugye nyár van, és nem terveztük ezt így be hogy összejövünk (ki szokta? :) ) és a nyári programok, munka már előre le van beszélve, és így juliusban alig tudunk találkozni. Az egyik problémám hogy ő elmegy egy külföldi fesztiválra pár haverjával, és eléggé bizalmatlan vagyok ez ügybe. Friss kapcsolat, a haverok szinglik, és lehet csajozni ezerrel. Kicsit sokat agyalok ezen, nyilván neki nem mutatom meg nem kezdek neki hisztirohamot kapni, de valahogy annyira félek attól hogy átver, mert úgy érzem nagyon fontos nekem. Beszéltem már vele is erről, azt mondta ne aggódjak ezen, nem éri meg neki ez a dolog mert akkor engem elveszítene. De na.... értitek :) Vannak túlélő tippek hogy ne menjek a saját magam és az ő agyára? :D

2017. júl. 9. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha veled akar lenni, veled lesz. Ha nem, örülj eddigi tanoknak, tapasztalásoknak. Mit számít akármi is? ))


Ehhez hasonló tényeken való gondolkodással.

2017. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem😢 orba szájba fog kefélni. Férfi, ne reménykedj. Rámozdul egy kis csajszi, már megy is és megd.gja
2017. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem bízol a másikban, akkor , ha kimegy egyedül az utcára ott is megcsalhat ennyi erővel... ezt el kell engedned, mert a kapcsolat rá fog menni, ha egyre jobban utalgatsz rá észre fogja venni. Nálam is volt ilyen féltékeny nő az életemben, állandóan nyomozott utánam és mindenhová akart jönni, ahová nem kellett volna. Pl. elmentünk kosarazni a teremben, ahol csak srácok voltak és oda is akart jönni, mert az egyetemen volt a terem és ugye ott egyetemista lányok is vannak meg ilyen apró dolgok, mondanom se kell sokáig nem húztuk együtt, mert , ha valakin érzem, hogy nem bízik bennem, akkor én miért bíznák ő benne, ha neki ilyen kétségei vannak, akkor nem biztos magában stb. nem kell ilyen ember párnak.
2017. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első, harmadik! Igazatok van persze, józan ésszel tudom is ezt, meg amúgy se vagyok egy féltékeny nőszemély, de sajnos nem tudom ezt megmagyarázni annak a buta agyamnak :D Második! Nemár! :) Nem akarom ezt :D Köszönöm a válaszaitok!
2017. júl. 9. 13:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy hónapja "jártok".

Hát kérlek, ez sokminden lehet (rózsaszínködös, elsöprő fellángolás, akármi...), de az biztos, hogy nem fontos.


Fontos az, aki nélkül el sem tudnád képzelni a hátralévő életed.

2017. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, értelek én. De azt is el kell kezdeni valahol, nem?
2017. júl. 9. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!