Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért számítana akaszkodásnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számítana akaszkodásnak, ha egy pár minden nap beszél?

Figyelt kérdés
Szerintem alap, hogy ha valakibe szerelmes vagyok/szeretem, azzal amikor csak tudok, beszélek. Nem bírnék ki olyan napot, hogy ne beszéljek a párommal(és most nem csak egy 5 perces kis telefonhívásra gondolok). Főleg úgy, hogy még nem élünk együtt és nem látjuk egymást minden nap. Ez miért lenne akaszkodás?

2017. júl. 9. 14:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Mindenkinek mások az igényei.

Én csak azt kérem, hogy ne szóljanak bele a dolgaimba.

Mi is minden nap beszélünk már lassan 2 éve. :)


21/L

2017. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%
Akkor probléma, ha ez valamelyik félnek teher, amíg ez mindkettőtöknek rendben van, addig nincs baj, csak ha ez változik, mert elfogy a kezdeti lendület, jönnek a szürke hétköznapok, már alaposan ismeritek egymást, akkor ne az legyen, hogy jaj, nem foglalkoztok annyit egymással és biztos baj van. Kell hagyni levegőhöz is jutni a másikat, van életünk, dolgozunk/tanulunk, vannak családtagjaink, más barátaink is, el kell intézni dolgokat... stb.
2017. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#2 igen, de szerintem, mondjuk főleg egy kapcsolat elején nagyon nem oké, ha valakinek ez teher :/ Igaz?
2017. júl. 9. 14:17
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Nem, az is teljesen oké, mert nem mindenki igényli a sok beszélgetést, és ezt el kell fogadni. Ha épp nincs mondanivalóm, vagy annyira hullán jövök haza épp a munkából, hogy max. ahhoz van erőm, hogy vacsorázzak és már dőlök is be az ágyba, és ezt mondjuk a másik fél nem érti meg, az probléma.
2017. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
Mi fél éve vagyunk együtt, minden nap találkozunk este munka után (még nem élünk együtt) és ha időm engedi van hogy egész nap beszélgetünk munkahelyen is. Számomra ez nem teher, ahogyan számára sem, hiszen szeretjük egymást, igényeljük egymás társaságát. Ha valamelyik fél számára ez teher ott bizony probléma van. Az addig oké hogyha nem ér rá vagy elfoglalt, de nem azért nem ír/válaszol mert nincs kedve, ha mégis az már régen rossz. Nekem sosem volt olyan hogy nem volt kedvem visszaírni neki, nem is értem az ilyet.
2017. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondták, akkor jó dolog ez, ha mindkét fél ugyanúgy akar minden nap beszélgetni. Azt meg el kell felejteni, hogy más hogy él mit gondol. De nem attól lesz jobb kapcsolatod, mert minden nap beszélsz a kedveseddel. Ha neked erre igényed van, akkor miért érdekel, hogy másnak pl nincs igénye erre? Ez teljesen felfoghatatlan, hogy ha két ember ismerkedik, szexelnek, járnak, közös programokat csinálnak, DE CSAK 3 NAPONTA BESZÉLNEK? Hihetetlen? Vagy nem értem.
2017. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A párod mondta hogy neki ez teher kérdező?
2017. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#6 igen, nekem ez személy szerint furcsa lenne, mert én akkor azt érezném, hogy nem vagyok elég fontos neki(hacsak nem mondjuk nyaralni van abban a 3 napban, bár akkor sem értem, miért ne lehetne keresni a másikat).


Friss kapcsolatban vagyok és ilyen problémába ütköztem :/ Ugyanis én igénylem a napi kommunikációt és a heti legalább 2-3 talit, de a barátom vagy nem igényli ezt ilyen szinten, vagy nem érdeklem eléggé. Viszont az a baj, hogy akármelyik opció áll fent, szerintem nem lesz működőképes a dolog.

2017. júl. 9. 14:43
 9/23 A kérdező kommentje:
#7 nem mondta, csak ezt érzem. Esténként felhív, de azt is úgy érzem, mintha csak kényszerből tenné...pedig lenne ideje egész nap, hogy írjon, beszéljünk, nyári szünet van(egyetemisták vagyunk).
2017. júl. 9. 14:44
 10/23 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el ezt neki. Lehet csak rosszul érzed. Egyszer én is azt éreztem hogy nem élvezi túlságosoan a társaságomat de én ezt szóvá tettem és mint kiderült jó nagy hülyeség volt. Kommunikáció. :) Kérdezz rá nyíltan.
2017. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!