Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire baj az ha nem szívese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj az ha nem szívesen lógok a párom barátaival? Nektek ez mennyit számítana? Örülnék, ha írnátok valamit.

Figyelt kérdés

4hónapja vagyunk együtt a barátommal.Minden nagyon jó,érzem,hogy más mint az eddigi kapcsolataim,nagyon szeretjük egymást.

Viszont,én nem igazán kedvelem a barátait. 2 kivételével.

Van pár lány barátja is, volt hogy egy helyen voltunk,meg bemutatott nekik stb, de valahogy sosem volt közös témánk.Odamentem kérdeztem mit csinálnak,hogy vannak és kb ennyiből kimerült, ők sem szóltak én se.Az egyikről nem tudok sokat,a másik pont az ellentétem,műkörmös,sminkes,party-s csaj, vele se tudtam közös nevezőre jutni.

Van több fiú barátja is, a legtöbbjük nagyképű, akik azt hiszik övék a minden,beképzeltek,na hát velük sincs miről beszélgetnem.

Két-három normális fiú barátja van,akik tényleg normálisak,velem is kedvesek,na velük jól elvoltunk.De velük a munkájukból kifolyólag ritkán van közös program.


Ma felhozta a barátom,hogy menjünk valahova az egyik lány barátjával meg annak a párjával.(mivel ő is hívott minket a múltkor,csak nem értünk rá) Hát képzelhetitek mennyire van kedvem hozzá. Előre látom,hogy csak ott fogok kussolni és kényelmetlenül fogom érezni magam.

Azon gondolkodtam,hogy megmondom a barátomnak,hogy menjen el velük ő, és majd azután megyek én fel hozzá(úgy volt hogy megyek ma)

Nem akarom korlátozni, tőlem menjen és legyen a barátaival is,aztán majd leszünk kettesben.

Attól félek,hogy nem fog tetszeni neki,hogy visszautasítom ezt és nem megyek el a barátaival.Nem akarom,hogy azt higgye különcködök,viszont tényleg semmi kedvem,akkor inkább ülök itthon.

Biztosan nem csak az ő hibájuk, én is tehetek róla amiért nincs meg az összhang,kicsit csendesebb fajta lány vagyok...:/


Ti ezt hogy fogadnátok?Mit csináljak? 17L


2015. jan. 10. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
nem kell lógnod a haverjaival. de azért menj el vele minél többször ide oda
2015. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!