Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nálatok ez még belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok ez még belefér vagy nektek sem tetszene ha a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Szerintetek az még belefér,hogy ha van egy barátom pár hónapja, de mellette találkozok màs fiúkkal baràtilag? Csak mert nekem nincs kifogásom az ellen,ha vannak lány barátai akikkel találkozik. Mégsem keresi és kereste a lányok társaságát azzal a céllal,hogy barátkozzon. Neki nem fér bele,hogy vannak haverjaim akikkel bulizni szoktam menni két hetente hétvégén. Lànyok is szoktak jönni két barátnőm és pár haverom.

Amikor ismerkedtünk,randiztunk nem mondta a barátom,hogy nagyon zavarjàk a haverjaim, de mikor hivatalosan is járni kezdtünk szigorúbb lett velem és megkért,hogy ne bulizzak inkább valami más találjak ki elfoglaltságnak ha nem vagyunk éppen együtt. Nem tiltott el a fiúktól, mert most is találkoztam kettővel, akik a haverjaim, de attól függetlenül a barátom utána ugyan úgy kifejezte nem tettszését és kérdezősködik.

Most már nem tudom mi fér bele neki, és mi nem? Ma csak fagyizni voltam a srácokkal és picit beszéltem velük aztán a barátommal voltam otthon.


Nektek mi férne bele sràcok? :/


21.L


2017. júl. 9. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bnőmnek is vannak fiú barátai, még az életben nem problémáztam azon, hogy találkozott velük.
2017. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Érthető valamennyire, hiszen a "bulizás" valami nyilvános szórakozóhelyen egy rakás idegen társaságában az a csajozásról, pasizásról szól (ott "bulizás" csak egy álca), és ezért is nem valakinek a házában buliznak szűk baráti társaságban....
2017. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

Komolyan léteznek ilyen srácok akiket az ilyen nem zavar??

Hol vagytok?? Engem miért kerültök?

Az enyém még a barátnőimet is elüldözte mellőlem a piacra nem tudok ugy elmwnni hogy ne kérdezősködjön bulizni meg 2 éve nem voltam. Tudom tudom.. keresem is a kötelet.

2017. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem pasizni menem oda, a haverokkal megyek leginkább és csak táncolunk vagy iszunk valamit és még részeg sem voltam soha csak kicsit spicces,de már az sem.
2017. júl. 9. 21:06
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem a barátom fontosabb a bulinàl,nem is a bulin van a hangsúly! Hanem azon,hogy vannak fiú barátaim akikkel ha találkozok az őt zavarja.
2017. júl. 9. 21:07
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja meg én már hallottam párszor,hogy nem zavar ha van fiú barátod. Aztán amikor komolyabbra fordul a kapcsolat megy a féltékenykedés, pedig elvileg bízik bennem a barátom.
2017. júl. 9. 21:09
 7/14 anonim ***** válasza:
".... de mikor hivatalosan is járni kezdtünk...." Ez mit jelent? Házasságot vagy élettársi szerzödést kötöttetek? Mi a HIVATALOS??? az együttjárásban?
2017. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hogy ki is lett mondva hogy járunk, párkapcsolatban vagyunk. Nekem szükségem volt megerősítésre :/ egy ideig nem tudtam most akkor hányad állunk. Így értettem a hivatalost.
2017. júl. 9. 21:20
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"megkért,hogy ne bulizzak inkább valami más találjak ki elfoglaltságnak ha nem vagyunk éppen együtt"


Szerintem ha nem vagyunk egymással, felőlem azt csinálsz, amit akarsz. Az együtt töltött idő ne csorbuljon komolyabban, oszt jónapot.

(Már itt ráncolom a szemöldököm...)


"Nem tiltott el a fiúktól, mert most is találkoztam kettővel, akik a haverjaim, de attól függetlenül a barátom utána ugyan úgy kifejezte nem tettszését és kérdezősködik."


Itt meg kábé durranna is el az agyam, mert hát ez pont arról szól, hogy valójában DE, ELTILT. Azt pedig nem tűrném.

2017. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sokat kell még tanuljatok.


Nekem MINDEN belefér, csak legyen jó.


21F

2017. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!