Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nálatok ez még belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok ez még belefér vagy nektek sem tetszene ha a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Szerintetek az még belefér,hogy ha van egy barátom pár hónapja, de mellette találkozok màs fiúkkal baràtilag? Csak mert nekem nincs kifogásom az ellen,ha vannak lány barátai akikkel találkozik. Mégsem keresi és kereste a lányok társaságát azzal a céllal,hogy barátkozzon. Neki nem fér bele,hogy vannak haverjaim akikkel bulizni szoktam menni két hetente hétvégén. Lànyok is szoktak jönni két barátnőm és pár haverom.

Amikor ismerkedtünk,randiztunk nem mondta a barátom,hogy nagyon zavarjàk a haverjaim, de mikor hivatalosan is járni kezdtünk szigorúbb lett velem és megkért,hogy ne bulizzak inkább valami más találjak ki elfoglaltságnak ha nem vagyunk éppen együtt. Nem tiltott el a fiúktól, mert most is találkoztam kettővel, akik a haverjaim, de attól függetlenül a barátom utána ugyan úgy kifejezte nem tettszését és kérdezősködik.

Most már nem tudom mi fér bele neki, és mi nem? Ma csak fagyizni voltam a srácokkal és picit beszéltem velük aztán a barátommal voltam otthon.


Nektek mi férne bele sràcok? :/


21.L


2017. júl. 9. 20:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleve az nem fér bele, ha egy 21 éves lány kéthetente bulizni jár. Iszik, mint a kefekötő és rázza a 3,14csáját másoknak. Köszi, nem kérek ebből. 21 évesen már nem itt kell tartani.
2017. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Engem a bulizgatás ténye jobban zavarna: annyira, hogy össze sem jöttem volna veled. Ha mindezekre a helyekre még fiúkkal is jársz, kőbe lenne vésve, hogy egy szavadnak sem hinnék, biztosra veheted. De ezért nem is kezdtem soha huszonéves lánykákkal. Majd kinövöd a hülyeséget...
2017. júl. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

>szigorúbb lett velem és megkért,hogy ne bulizzak inkább valami más találjak ki elfoglaltságnak ha nem vagyunk éppen együtt


Ezt nagyon gyorsan le kell tiltanod, ilyen nincs. Legyél őszinte vele, sose titkold el, hogy kivel találkozol, ne adj neki okot arra, hogy féltékenykedjen, és soha ne fogadd el, hogy konkrétan eltilt valakitől vagy korlátoz. Ha kifejezi, hogy mi a problémája, próbálj meg segíteni neki, de ne hagyd, hogy kisajátítson.

2017. júl. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha a párom mondaná, hogy megy bulizni a lány barátaival, hát nagyon nem tetszene. Én nem hiszek a nő-férfi barátságban. Tapasztalatból nem. Nekem már 2 fiú is úgy alakult, hogy csak barátnak, havernak tartottam mire kiderült, hát ők meglátták bennem a nőt is. Szerintem idővel az egyik fél ha csak egy időre is fellángolásból akár de több jut eszébe a barátságnál. S tudom, hogy a párom is volt így. Váltig állította hogy barátok a csajjal, mire összeraktam a képet, hogy azért "barátok" (mert amúgy a csaj nem is foglalkozott vele különösen nyilván mindjárt kiderül miért...), mert a csajnak nem kellett és akkor maradt az úgymond barátság. A másik csaj akit szintén barátnak titulált, hát az is tetszett neki... Egyről nem tudom csak, hogy azzal tényleg semmi extra sincs e. Mindegy. Egy ideje leépültek ezek a kapcsolatok mivel mindenki éli világát. Egy két férfi barátjával tartja még a kapcsolatot. Örülök, hogy - legalábbis tudtommal - nincs már női barátja akivel nagyon tartaná a kapcsolatot. Akinek megfelel, hogy a parjának ellenkező nemű a barátja szíve joga. De engem zavar, s szerintem érthető, hogy miért.
2018. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!