Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm az exének írogat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm az exének írogat, ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Öt hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Előtte neki egy hat éves kapcsolata volt. Közel egy éve vége lett, mikor mi megismerkedtünk. Azonban nem rég megtudtam, hogy naponta több levelet is váltanak, sőt heti rendszerességgel találkoznak, beszélgetnek néha késő estébe nyúlóan. Szerintetek ez normális dolog? Én egy kicsit kiakadtam, ő azt mondja, hogy csak barátok. De nem értem miért nem mondta el magától és miért titkolózott.

2017. jún. 7. 23:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Nem zárta még le. Vonzódik hozzá. Sajnálom ha megbántottalak,,,,
2017. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg, én is így gondolom. Csak hátha mi gondoljuk rosszul :)
2017. jún. 7. 23:19
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is beszélek az exemmel (7 év volt). Előtte is barátok voltunk és most is azok vagyunk. Gyakran írkálunk, kivel mi a helyzet, bár találkozni nem szoktunk.

30/f

2017. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
Este "beszélgetnek" titokban. Be ne dőlj.
2017. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
Azért titkolódzott, mert megcsalnak.
2017. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2017. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló. Azt még el is tudnám fogadni, ha néha írnak egymásnak. De belenéztem a telefonjába (tudom nem szép dolog) és láttam, hogy egy nap öt-hat üzenetet váltanak. És van hogy heti kétszer, de egyszer biztos, hogy találkoznak. Ez nekem ami egy kicsit sok.
2017. jún. 7. 23:41
 8/24 anonim ***** válasza:
35%
Alapszabály: Nem köpködünk az exre, ÉS NEM BARÁTKOZUNK VELE. Akinek meg kell magyarázni hogy miért nem, az hazug és/vagy öncsaló.
2017. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%
Titkos esti találkák kettesben egy férfi és egy nő. Ne mondd már már hogy nem érted. Egyszerűen rendszeresen csalnak titokban. Ha barátok lennének nem kettesben és nem titokban találkoznának különösen nem este.
2017. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%
Én is rendszeresen beszélgetek az exemmel, komoly dolgokról is akár (mondjuk találkozni nem szoktunk sűrűn) és biztosíthatlak róla, hogy teljes mértékben lezártam és nem vonzódok hozzá. Egyszerűen csak több év együttlét alatt kialakul egy szoros kapcsolat, jól ismerjük egymást, szóval tudunk egymásnak tanácsot adni, segíteni, vagy csak egy jót beszélgetni. Az már egy másik dolog, hogy miért titkolódzott, az nem biztos, hogy jót jelent, de lehet csak félt, hogy emiatt rosszra gondolnál. Én nem tartom titokban, ha valaki nem akar ismerkedni velem emiatt, vagy emiatt dob ki, akkor máshogy látjuk a világot és nem egymást kerestük. Nem véletlenül vagyunk exek, a kapcsolatunk nem működött és nem is fog működni, viszont nincs okunk haragudni egymásra, szóval akkor miért dobjunk ki egy mély barátságot a szemetesbe? Mert szerelem 6 év és egy szakítás után már nem valószínű, hogy van. Persze lehet, hogy igazuk van a korábbi válaszolóknak, de azért elgondolkodni szerintem érdemes, hogy mi van ha nem és tényleg csak barátok. Mert saját tapasztalatból mondom, hogy működőképes koncepció.
2017. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!