Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, ha a párotok így viselkedne?

Figyelt kérdés
Dolgozok egy helyen, ahol néha-néha jár be hozzánk egy pasi, aki beszélget velem, megjelölt egy közösségi oldalon, stb. és a párom ezért kiakadt meg azért is, mert nem hiszi el, hogy nincs közöttünk semmi. meg azt mondta, hogy én naív vagyok, meg ilyenek. pedig évek óta együtt vagyunk, miért csalnám meg? szerintetek mit tegyek? én is durcizzak mint ő? de ez az egész olyan gyerekes főleg, hogy mi felnőtt emberek vagyunk. vagy csak szarul esik ez neki tényleg? és ő így mutatja ki? mit tegyek? ilyenkor nem lehet vele beszélgetni egy-két napig, amikor bedurcizza magát. meg nem ezt nem tudom elviselni, inkább odamegyek hozzá....
2010. máj. 21. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
együtt éltek?
2010. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, már évek óta
2010. máj. 21. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajj már, dugjatok egyet aztán legyen szent a béke. :D:D
2010. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!