Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szó szerint sírva fakadok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szó szerint sírva fakadok az utcán egy babakocsis pártól, és ez sem hatja meg akkor tényleg nem érdekli mit érzek?

Figyelt kérdés
Gyereket szeretnék. ő nem. Akárhányszor meglátok egy boldog párt,elsírom magam. Nagyon égő nekem is az utcán bőgni,de nem tehetek róla,nyomorultul érzem magam. ő csak rám szól,hogy fejezzem be mert neki kellemetlen. ennyire szívtelen lenne?
2017. júl. 10. 17:32
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Legutóbb egy pelenkareklámon sikerült..próbáltam menteni ami menthető és kiszaladtam a fürdőbe amíg abba tudtam hagyni. lehet ezt így sokáig csinálni? előbb utóbb beletörődöm vajon?
2017. júl. 10. 17:33
 2/34 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Nyilván bunkóság a részéről, másrészt meg nem értem, miért alkuszol meg. Ha te gyereket akarsz, akkor olyan partnert kéne keresni, akivel közös ez a cél, nem pedig megállapodni olyan mellett, akivel nem egyezik az elképzelésetek. És ez most nem olyan dolog, hogy összevesztek azon, mi legyen a vacsora, érted.

Nem értem, ha ennyire gyereket akarsz, mit keresel még olyan ember mellett, aki egyáltalán nem akar, és láthatólag le se sz-rja, hogy te meg igen??

2017. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
43%
Vannak nők, akik érettebb korukra se szoknak le arról, hogy a bunkókra buknak. Nos, van ennek ára...
2017. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg kereshetnétek magatokhoz illő párt mindketten. A gyerekvállalás nem úgy működik, hogy majd meghatod pár könnyel és majd akkor ő is akarni fog.
2017. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
eszemben sincs meghatni,nem fog meghatódni.
2017. júl. 10. 17:36
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nagyon úgy tűnik, hogy nem fogod tudni meggyőzni. Akármilyen nehéz is, de egy olyan valakit kellene keresned, aki szintén szeretne gyereket.

Vagy pedig ha nem akarod őt elhagyni, akkor bizony bele kell törődnöd, hogy nem lesz gyerek. Mert ha engedne a kérésednek, akkor is csak kényszerből vállalná, és nagy a valószínűsége, hogy úgy is viszonyulna a gyereketekhez. Ezt pedig gondolom, nem akarod.

Így szerintem mindenképp döntened kell: ő vagy egy olyan partner, aki szintén családot szeretne.

2017. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen figyelmen kívül hagyod azt a kérdést, hogy mit keresel mellette, ha ő nem akar gyereket?


Ne azzal gyere, hogy szereted, mert az édeskevés!

2017. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%

Miért vagytok még együtt? Ha te ennyire betegesen szinte szeretnék és ő nem akkor miért nem keresel olyat aki akar? Én sem akarok gyereket, de ha a párom elsírná magát ilyen helyzetben akkor sem szülnék neki. Az ilyet tisztázni kell előre. Azt sem értem miért van veled és te vele. Katasztrófa lenne (főleg a gyereknek ) ha közösen gyereket vállalnátok.


Egyébként ha annyira gyereket akarnál akkor szakítanál és keresnél olyat aki akar.

2017. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit hozzáfűznöm, a többiek leírták a lényeget, ha gyereket szeretnél,akkor bizony olyan párt kell keresned,aki szintén szeretne.
2017. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szívtelenség, egyszerűen ő nem akar gyereket. Ezt egy párnak szerintem a kapcsolat elején meg kell beszélni, aztán az élet úgyis eldönti, mi lesz.
2017. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!