Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem foglalkozik velem a baratnom. Erdekes a helyzet mert amikor egyutt vagyunk akkor nincsen baj de amikor hazamegyek (egyetemi varosbol) akkor nem erdekli hogy mi van velem, nem keres ha en nem keresem. Tanacsok, tippek?

Figyelt kérdés
Annyit mondok rola hogy eleg zarkozott tipus elottem is nehezen szokott megnyilni.
2017. febr. 1. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Tanácsom: Fogd fel, hogy nem mindenki log a másik nyakán folyamatosan. Hagy levegöt a másiknak ha éppen nincsenek együtt. MEGBIZIK BENNED!!! Örülj neki!
2017. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát pontosabban a probléma nem foglalkozik veled az interneten csak személyesen, de személyesen meg nem tudtok több időt együtt lenni...

Ez jelenthet rosszat is, de azt is hogy nem szeret se neten se telefonon társalogni...

Ezt így látatlanba nem lehet megmondani, de amíg nem ritkulnak a személyes talik, és ott normális addig szerintem nincs gond

2017. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez a gond, csak én vagyok a lány...

Én már kezdek belenyugodni, hogy ő egyszerűen csak ilyen típus. Mást nem is nagyon tehetek...

2017. febr. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Amikor nagyapám katona volt, csak nagymamámnal csak levelezni tudott, mégis leéltek együtt 48 évet.
2017. febr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%

Párom és én is szenvedtünk ezzel a problémával. Ő neten írogatni nem szeret, én meg telefonálni nem, de végül megállapodtunk a netes csevegésben, ami költséghatékonyabb is :D Skype-ot próbáltátok már?


22/N

2017. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked.Engem meg az idegesít ha óránként csesztet a párom hogy hol vagyok mit csinálok.
2017. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!