Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs túl sok közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs túl sok közös témánk a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Röviden leírom a helyzetet és a kettőnk közti kapcsolatot próbálom egy kicsit ismertetni hogy mi lehet a baj.

A barátnőmmel kb 3 hete ismerjük egymást. Nagy nagyon szeretek vele lenni. Sokszor mondjuk egymásnak hogy szeretlek. Szeretem minden pillanatát amikor vele vagyok. Ő is így van ezzel ahogyan ezt burkolt formában kérdezgetem tőle. Sokszor mondja hogy szeret, rámgondol állandóan. Azt a percet várja hogy mikor találkozunk már újra.

A gond nekem ott van ( nem tudom hogy ezt ő is érzi e vagy sem) hogy mikor találkozunk sokszor vannak olyan percek mikor csak ülünk egymás mellett és ő mobilozik. Szinte mindíg mobilozik ha találkozunk akkor is. Ha nem vagyunk együtt akkor is. De ez pl egy másik baj. Nem értem egyszerűen hogy miért nem mond semmit. 70% ban én beszélek és ő nem. Nekem ez egyébként nem annyira jó mert nem vagyok beszédes és egyébként sem tudom magam elengedni annyira. Mert van egy enyhe szociális fóbiám. Tehát van hogy csak úgy űlünk. Ennél fogva kicsit nekem olyan erőltetett az egész de mégis szeretek vele lenni.

A harmadik probléma hogy olyan mintha nem merné felvállalni hogy együtt vagyunk. Egy helyen lakunk kb 100 m re Bp en egy csendesebb környéken. 3 hete vagyunk együtt és még egyszer sem mentünk el sehova ami úgy valahol a belvárosban lett volna.

Pedig én elakartam. Csak itt találkozgatunk ahol lakunk. Pl ezt sem értem hogy szégyell hogy meglát valaki? Meg pl a facebookra sem akar semmit felvállalni egy közös kép sem. Azt már lese írom hogy mi volt mikor megkérdeztem hogy kirakjuk e hogy kapcsolatban vagyunk.

Nem mer felvállalni? vagy ezeket sem értem mi baj lehet. Szégyell? Vagy nem is szeret? Ezeket mindent neki is elmondtam már de csak annyit mond hogy annyira hülye vagyok amiért ezeken a dolgokon fenntakadok. Meg azt bevallom tényleg egy sértődős srác vagyok. Nem beszélve hogy mindkettőnknek elsők vagyunk egymásnak. Csók mindíg van.


Én 19/F

18/L



2017. júl. 11. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
r.i.p.
2017. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezzel csak egy baj van. Végig azt hittem,hogy egy 13-14 éves kis gyerek "problémàjáról" olvasok. Dúl a láv az biztos..


19/L

2017. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
3hét még nem sok idő, ismerkedési fázisban vagytok, ha 3hónap múlva sem változik a helyzet, az már gáz.
2017. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert te férfi vagy, ő meg nő.

Beszélgetni a haverokkal kell, nem a nőddel.

2017. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha csak mobilozik amikor találkoztok és nem szeretné ha az ismerősök együtt látnának az már rég nem szerelem.
2017. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Annyira frusztrál ez az egész. De lehet egyébként csak simán bennem van a hiba és túlérzékeny vagyok.
2017. júl. 11. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Hat ha randi kozben a baratom mobilozna en otthagynam a francba. Nem azert talalkozik velem, hogy telozzon.

Egyébként van olyan nalunk, hogy vmit surgosen el kell intezni, de akkor elnezest kerek es igyekszem gyorsba elintezni. Ez kb minden 4-5 randin es nem igenyel tobb idot 5 percnel.

Probald megbeszelni vele, hogy ez teged zavar. Ha nrm valtoztat, szakits.

18/l

2017. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtok beszélgetni, nincs közös témátok = nem illetek össze.


Nem egymásba vagytok szerelmesek, hanem egymás külsejébe, meg egy ahhoz hozzáképzelt ideálba, ami a fejeztekben létezik csak. Amikor egymásról ábrándoztok ez az ideál van a szemetek előtt, de amikor együtt vagytok, nem tudtok mit kezdeni egymással.


Nem a csókolózás szüli a szerelmet. Ez egy halvaszületett kapcsolat.

2017. júl. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van és nem illünk össze. De azért a valóság ennél jóval árnyaltabb. Tehát pl nem úgy van hogy találkozunk és semmi. Amikor feljön egy téma akkor van hogy nagyon hosszan elbeszégetünk róla. Ezért is írtam h "Túl sok". Csak kicsit olyan erőltetettnek érzem azért mert ha én nem dobok fel valamit akkor síri csend. Mind1 minden esetre mégvárok pár hónapot aztán ha nem változik semmi átbeszélem vele a dolgokat.


A mobilozás meg hogy nem meri felvállalni hogy velem van, nagyon zavar, de várok.

2017. júl. 12. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!