Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom külföldön akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom külföldön akar dolgozni akkor engedjem el?

Figyelt kérdés
A párom szeretne külföldön dolgozni, én viszont nem vagyok az a típus, nem szeretnék menni, de a távkapcsolatot sem bírom. Mondtam, h én nem fogom őt visszafogni, ha menni akar akkor menjen. Igaz, h ezt mondtam, de legbelül össze vagyok törve, h havonta ha 1x láthatom... Volt már 1 ilyen kapcsolatom, h kiment a párom 1 hónapra dolgozni és már az szörnyű volt, meg is romlott a kapcsolatunk miután hazatért... Mi legyen? :/ Ki mit tanácsol?
2017. júl. 12. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ehhez azt is írhattad volna mióta tart ez a kapcsolat. Ha új, akkor tuti rámegy , ha már régóta együtt vagytok kilehetne bírni, de nem ajánlom! Vagy ne engedd vagy szakítsatok, ha megy.
2017. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha a párod mindenképpen menni akar és te semmiképpen sem, akkor vagy elfogadod vagy szakítasz. Ezt nem dönthetjük el helyetted.

Attól is függ, hogy mióta vagytok együtt és meddig akar maradni.


Csak megjegyzem, azért 1 hónap távolság miatt nem romlik meg egy stabil kapcsolat.

2017. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Másfél éve, az exemmel is kb. ennyit lehettem együtt amikor kiment és utána teljesen megváltozott az ottani élettől, hiába jött haza. Rá is ment az egész kapcsolat.
2017. júl. 12. 22:44
 4/11 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk elejen is volt errol szo, akkor is mondtam, h nem szeretnék kimenni ha arra kerulne a sor, mert en nem vagyok egyszeruen az a fajta es tavkapcsolatot sem akarok. Tudom, h honvagyam lenne... Akkor o azt mondta, h rendben, ha en nem szeretnek akkor o sem fog akarni. Most viszont mar mas a helyzet..
2017. júl. 12. 22:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor marad a ne engedd el, ha menni akar szakíts megoldás. Mondjuk, ha évekre megy és havi 1-szer látod az sem megoldás, ha 1-2 hónapra az még megoldható, hogy ne menjen tönkre a kapcsolat ennyi idő után.
2017. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat h o ott elne es 1x 1 honapban hazajonne, mert a ceg igy "igeri". Persze a jelenlegi cegnel is akinel van, ott is fut-fat igertek es semmi nem lett belole igy nem alapozok arra a havi 1x alkalomra sem :)
2017. júl. 12. 22:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor én így ismeretlenül is azt mondom ennek nincs jövője én tuti szakítanák, de ha annyira szeretném nem engedném el ebben is biztos vagyok! A döntés nálad van nem lesz egyszerű az tuti.
2017. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Erőltesd már meg magad és próbáld ki milyen külföldön!

Én soha életemben nem akartam külföldre jönni dolgozni, mégis rákényszerültem.

1,5 évig maga volt a pokol, de aztán elkezdődtek életem legjobb évei!

Most azt mondom leélném itt az életem, ha nem lenne otthon gyerekem. Így az a cél hogy megszedem magam és most már rövid időn belül, elindítok otthon egy vállalkozást. Annyit mondok hogy otthon nincs jövő, szó szerint!

De te tudod, mindenki magának kapargatja a gesztenyét szokták mondani.

2017. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem engeded el. Nem tilthatod meg neki.


Ahogy feljebb írták, vagy enged valamelyikőtök, vagy nem. Ha ő biztosan nem marad itthon, te meg biztosan nem mész ki, és biztosan nem akarsz távkapcsolatot, akkor ennyi volt, ilyen egyszerű.

2017. júl. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 4*3hónapot voltam New Yorkban asztaloskodni.

Így mindig tudtuk, hogy csak 3 hónapot kell kibírni egymás nélkül...

De ha ténylegesen be is rendezkedik az egyik fél kint és ott él, nem csak átmeneti... az úgy hülyeség, úgy nem lehet kapcsolatot fentartani...

De most ok te nem vagy olyan... de ha szereted és ő szeretne kimenni, igazán kipróbálhatnád te is... basszus már 10 óra alatt a világ másik felén vagy... bármikor hazajöhetsz ha nem tetszik, egy kis kaland meg mindenkire ráfér...

2017. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!