Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most volt az esküvőnk, külföld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most volt az esküvőnk, külföldön (Spanyolországban) kaptam munkát, több évre. Feleségem nem akar velem jönni. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Félek, tönkre fog menni a kapcsolatunk, 2-3 havonta tudok hazajönni. Ha kiköltözne velem, minden megoldódna. Házasságkötés előtt nem éltünk együtt, az ő kívánságára, erkölcsi okokból...
2012. máj. 16. 09:26
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre bizony.
2012. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 Lia_18 ***** válasza:
100%
Egyikőtöknek áldozatot kell hoznia. Ki mit veszítene...mérlegelni kell és azután dönteni. Ha tényleg szeret, a világ végére is veled megy!A távkapcsolat hosszútávon szakításhoz vezethet( esetedben váláshoz).
2012. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Kénytelen vagyok menni, nem jókedvemből teszem, itthon ugyanis nem találok végzettségemnek megfelelő munkát. Ha találnék, akkor is mennék, mert külföldön többet keresnék, de ezt is a családomért tenném. Én nem tehetem azt, hogy maradok, hiába szeretném...
2012. máj. 16. 09:43
 4/47 anonim ***** válasza:
83%
Erkölcsi okokból,akkor látod házasság után sem kíván veled együttélni!
2012. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként szerintem még jól is jársz hogy megszabadulsz ettől a luvnyától. Most persze még szarul érzed magad mert lehet hogy szerelemes is vagy de ez (a te esetedben: hál istennek) elmúlik. Oszt majd felszedsz valami dögös spanyol macát, és üzekedtek majd egész éjjel.
2012. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Érted, csak ez roppant szar érzés.

Én becsületesen elfogadtam, amit kért. Házasságig nincs szex. Nem csaltam meg. És most, hogy együtt lehetnénk, együtt élhetnénk, ezt kapom.

2012. máj. 16. 09:56
 7/47 Panda Péter ***** válasza:
55%

hát, nem volt mázlid hogy egy ilyen földhözragadt nőt találtál magadnak... gondolom mega-vallásos, szent asszony, igazi régimódi.

ettől függetlenül persze szar helyzet, mindenképpen, nyilván rosszul is érzed magad, de szerintem ne hagyd ki a lehetőséget.

2012. máj. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
75%
mit mond, miért nem akar veled Spanyolországba menni?
2012. máj. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Gondolom mert ott túl meleg van. :D
2012. máj. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Nem tudna ott mit csinálni. Azt.
2012. máj. 16. 09:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!