Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hív fel a mái napig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hív fel a mái napig az exem ha az adott kapcsolatában problémák vannak?

Figyelt kérdés
Már vagy 5 éve nem vagyunk együtt ( anno kb 3,5 évet voltunk együtt). Nekem már élettársam van azóta és neki is komoly kapcsolata, de kb fél évente felhív, most megint hív, azzal az az indokkal, hogy nagyon szét van csúszva, mert kiderült a barátnőjéről, hogy csalja. Eddigi hívásai alatt, mondogatta, hogy hiányzok neki, de szerintem a mostani barátnőjét szereti tuti. Akkor minek hívogat még mindig és főleg ilyenekkel, hogy mi a problémája a mostani bnőjével? 28/N

2017. júl. 13. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valszeg a csalàdi kapcsolatai romokba
2017. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De miért pont engem vesz elő? Mikor újrakezdeni meg szerintem nem akar semmit.
2017. júl. 13. 19:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Közel àllsz hozzà èrzelmileg
2017. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert abből akar erőt gyűjteni, hogy csak a hangodat hallja. Sokat jelent neki. Nem mondom, hogy jó ez, csak írom, hogy nagyjából mit jelent ez neki.
2017. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Màrmint mimt bensősèges nem annyira szexuàlis oldalról
2017. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak olyan rossz ez így, mert nekem ő anno sokat jelentett és ez csak felzaklat így. És nem valami kellemes ezt hallani... :(
2017. júl. 13. 19:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor enged el
2017. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engedd
2017. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én próbálom elengedni, csak mindig felbukkan valahogy. És akkor kezdődik bennem megint minden előről... Évek óta nem tudom elfelejteni és ilyenkor mindig megörülök, hogy keres és kiderül, hogy csak lelki szemetesládának vagyok jó.
2017. júl. 13. 19:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Barátságot tart még veled?


Nekem is vannak exeim, akikkel jóbarátok maradtunk, és megbeszéljük a pasi/csaj ügyeinket. Ismerjük egymást jól, és mivel veszekedtünk már és szakítottunk is... így elég könnyen és őszintén a másik szemébe mondjuk, ha ő a hülye, csak képtelen felismerni.


Gyakran jó egy külső szemlélő, pláne akkor, ha azonos nemű a párunkkal, ismer minket, és őszinte is velünk nagyon... mert jó érzés neki leszólni minket, ha már vége :D

Az Exek pedig pont ilyenek általában.

2017. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!