Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hív fel a mái napig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hív fel a mái napig az exem ha az adott kapcsolatában problémák vannak?

Figyelt kérdés
Már vagy 5 éve nem vagyunk együtt ( anno kb 3,5 évet voltunk együtt). Nekem már élettársam van azóta és neki is komoly kapcsolata, de kb fél évente felhív, most megint hív, azzal az az indokkal, hogy nagyon szét van csúszva, mert kiderült a barátnőjéről, hogy csalja. Eddigi hívásai alatt, mondogatta, hogy hiányzok neki, de szerintem a mostani barátnőjét szereti tuti. Akkor minek hívogat még mindig és főleg ilyenekkel, hogy mi a problémája a mostani bnőjével? 28/N

2017. júl. 13. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért mert még nem mondtad meg neki egyenesen, hogy a saját és a párod problémáit kell kezelned nem pedig az övét (ha már egyszer otthagyott mint kutya a ---rát.)
2017. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem kell felvenni, ha hív, és én elgondolkodnék a kpcsolatomon is, mert, ha ennyire szeretnéd-várod hogy hivjon az EX, akkor egy szarban élsz jelenleg, akit nem is szeretsz igzán.


Ha engem keresgélne meg az exem ilyolyan ürüggyel, piszok gyorsan leépiteném.

2017. júl. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!