Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig ilyen pasikba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ilyen pasikba zúgok bele?

Figyelt kérdés

[link]


Elegem van, hogy mindig a titokzatos, magabiztos, egoista csávókba zúgok bele, akik elvannak velem, de egyértelműen nem én vagyok a világuk közepe. Nem kezdenek el kötődni, nem nyílnak meg, de azért elvisznek randizni, hívogatnak...csak kötöttségek ne legyenek. Egyértelmű, hogy ilyen pasikra nem lehet alapozni, mégis mindig bedőlök nekik. Mikor fogok már kinőni ebből? Mennyi csalódás kell ehhez?

21N



2017. júl. 13. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Megmondom neked, kicsi lány! Azért ezekbe zúgsz bele, mert őnekik te nem jelentesz kockázatot. Nincsenek beléd zúgva, majdhogynem mindegy nekik, hogy lesz-e folytatás, vagy nem. Ha pedig nincs mit veszíteniük, sokkal bátrabban adják a bankot, sokkal lezserebben, macsóbban viselkednek veled.
2017. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Veled van a gond ha mindig ezek tetszenek meg. Valószínűleg nem vagy még elég érett egy komoly,hosszú kapcsolatra ezért tudat alatt olyat keresel,akivel ez nem is fog összejönni.
2017. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, mert nagyon vágyok már egy hosszú kapcsolatra :/ Nem tudom, de biztos tudat alatt lehet valami "gáz", ha mindig olyan kell, akinek én nem...caak nem tudom, hogy változtathatnék ezen.
2017. júl. 13. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd az idő megoldja... :p
2017. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Mert tipikus nő vagy. Ádáz harcot vív a racionalitás és az ösztön - és persze, hogy az utóbbi győz :D
2017. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De az ösztön miért azt diktálja, hogy olyan szekér után fuss, ami nem vesz fel? :D
2017. júl. 14. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!