Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért zúgok bele pasikba úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zúgok bele pasikba úgy, hogy még nemis ismerem őket? 21L

Figyelt kérdés
Ha egy pasiban megvannak azok az adottságok, amiket keresek, egyből belezúgok, holott a belső tulajdonságok megismeréséig akkor még el sem jutottam. Pl ha számomra jól néz ki, jó egyetemre jár, sportol és magabiztos, független, akkor kapásból belezúgok. Gyakorlatilag ehhez egy beszélgetés elég, sőt volt már, hogy csak neten beszéltünk és máris beleszerettem. Nem egyszer estem már így pofára, mikor utána kiderül, hogy egy bunkó vagy egyéb belső tulajdonsága nem stimmel. Hogy lehet ebből "kinőni"? Nem akarok csak ilyen felszínes dolgok alapján beleszeretni valakibe :/

2017. jún. 2. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Velem is volt ilyen mikor fiatalabb voltam, nem adtam nekik elég időt, de hamar rájöttem hogy ez inkább egy idealizált kép amit bebeszéltem magamnak. Rá kellett jönnöm folyamatos önfejlesztéssel, hogy ez egy jó dolog ha valaki elsőnek is érdekel, és úgy érzem bele tudnék szeretni, meg hogy megismerném, de ennek itt korlátot kellett szabni. Természetes, hogy az ember belegondol, hogy milyen lenne az adott emberrel járni, együtt lenni stb, de kell egy érett gondolkodás ahhoz, hogy felfogd ez csak puszta gondolati síkon működik (egyelőre!). Nyugodj meg egy kicsit, semmi gond nincs ha érdeklődsz, és meg van a "szerelem" első látásra, de ez megtévesztő és ezt már te is tudod. Tanulj belőle, inkább legyél óvatosabb, ne lovald magad bele ennyire az elején.

25/N

2017. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

nyilván nem zúgsz bele, csak lelkesedsz, vagy fellángolsz, az messze nem egyenlő a mély, igazi, komoly szerelemmel.

szerintem éretlen a személyiséged, és nem vagy a saját érzéseiddel tisztában, és kevés az emberismereted.

2017. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
he?
2017. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Na aggódj, én is hasonló vagyok, azzal a különbséggel, hogy én tisztában vagyok vele, hogy nem valós érzelmeket táplálok egy adott személy iránt, hanem úgymond csak ábrándozom róla. Hihetetlenül érdekel, szeretnék minél közelebb kerülni hozzá, minél jobban megismerni, ill. iszonyat mód vonzódom hozzá. Természetesen az ábrándozás miatt néha olyan érzés lehet, mintha "belezúgtam" volna, de az nyilván nem valós, hiszen csak egy általam néhány plusz tulajdonsággal felruházott személy, akit nem ismerek igazán, csak szeretném megismerni még jobban és jobban.


Szerintem te is ugyanígy vagy vele, csak te el is hiszed közben, hogy valóban abba az adott személybe bele is szerettél. :)

2017. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Mert buta vagy és egyszerű, mint egy faék.
2017. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Jó egyetemre járok, magabiztosan sportolok. Akarsz róla beszélni?:-D
2017. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Mert egy álomképbe zúgsz bele 😀
2017. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!