Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek gáz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek gáz lenne ha egy ilyen szöveggel szólítanám le?

Figyelt kérdés
Van egy fiù tetszik..Majdnem minden nap làtom..Fél éve màr,nézzük egymàst,meg egymàsra mosolyogtunk,leszólitani nem mertem..Múltkor meg elrontottam mindent,észrevett és nézett én meg elforditottam a fejem mert a szàmon ott viritott egy nagy herpesz amit két méter measziről is lehetett làtni...Azòta ha làt tök közömbösen néz ràm,de el is forditja a fejét de van,hogy a szeme sarkàból figyel.Arra gondoltam,hogy legközelebb össze szedem magam és odamegyek,köszönök,hogy szia, és megkérdezem,hogy kérdezhetek e valamit? És ha azt mondja,hogy igen.Akkor elkezdeném,hogy mondani,hogy miért ilyen durcàs mostanàban? Tudom semmi közöm hozzà,de érdekel,mert régebbem mindig làttam mosolyogni,és mikor làttam mosolyogni akkor nekem is jobb kedvem lett,amikor meg ràm mosolygot akkor meg bearanyozta azzal a napomat.. Szerintetek ezzel ha oda àllitanék elküldene,hogy mi közöm hozzà,vagy talàn jutnél valamire? Ti mit szólnàtok ha egy idegen làny egy ilyen szöveggel oda àllitana hozzàtok?
2017. júl. 14. 10:48
 1/9 A kérdező kommentje:
*jutnék
2017. júl. 14. 10:49
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

mennyi idősek vagytok?

én a helyedben máshogy csinálnám, de nagy vonalakban a te gondolatmenetedet felhasználva :)

2017. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En 21 vagyok,hogy o hany eves nem tudom..28-30 lehet kb
2017. júl. 14. 10:58
 4/9 AchromaticSmarties ***** válasza:
Valld be a herpeszed!
2017. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 AchromaticSmarties ***** válasza:
Különben sose tudja meg miért fordítottad el a fejed!
2017. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább öntsd le "véletlenül" kólával. Ha szerencséd van, felajánlhatod, hogy kimosod a pólóját - így már garantált is a következő találkozás.
2017. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is herpesz coming out- tal nyitnám a kommunikációs csatornákat...
2017. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyi idős, már nem hívnám fiúnak, kislány! :D

Menj oda, szólítsd meg! Tökös csajnak tűnsz, ha a szándék már megvan! Ideje kivitelezni!


Hadművelet: nincs több herpesz! ;)

2017. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha egy idegen lány odajönne hozzám, és leszólítana, valszeg nem hinném el, hogy ez igaz. Szívatásnak vélném felfedezni, vagy fogadásnak. Ha ismerős csaj lenne, elképzelhető, hogy abban az esetben is így gondolkodnék. De persze mindenki más, ha helyes, biztos van önbizalma is. Én nekem átlagos, kicsit barna srácként(nem vagyok cigány, se migráns) nem igazán van hitem, önbizalmam.
2017. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!