Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valakinek olyan párja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek olyan párja, aki állandóan problémázott és mindig a hibást kereste mindenben?

Figyelt kérdés
Meddig bírtátok, illetve hogy tudtátok kezelni,
2017. júl. 14. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de nem sokáig. Én úgy kezeltem ezt a problémát, hogy szakítottam vele.
2017. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy érted? Mert most jelenleg egy depressziós időszakban vagyok, mindent sötétnek látok sokszor, egy cseppet sem lepne meg, ha elhagyna a párom, de ő még bírja.

Vagy arra gondolsz, hogy az egyik fél mindenben kritizálja a másikat? Az exem ilyen volt, négy évig voltunk együtt. Például abban is kifogása volt, hogy milyen mozdulattal darabolom a húst a deszkán, meg minden apróságok. Egy ideig igyekeztem, aztán rájöttem, hogy sose leszek neki elég jó.

2017. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapig voltunk együtt, én szakítottam, mert folyton megalázott azzal, hogy ígért fűt-fát, aztán sosem tartotta be, de bulizni, szolizni, ide-oda eljárt, találkozni nem akart viszont.

Folyamatosan érdeklődtem iránta, mert szerettem, egész nap róla szólt minden, zavart is már egy idő után, hogy annyit sem kérdez, hogy mi van velem? Élvezte a törődést, róla szólt ugye minden, ezért sokszor a fejemhez vágta, hogy erre se meg arra sem emlékszem és nem igaz, hogy nem értek semmit, amikor csak tőmondatokban írt, hiszen lényegében találkozni nem nagyon akart, elég volt a netes kapcsolat. Aztán abba is belekötött, hogy miért akadok ki, hogy bulizni jár el, miért akadok ki, hogy engedi a pasiknak a közeledést stb. Ilyenek voltak.

2017. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak kollégàm meg rokonom van ilyen.Azokkal srm jövök ki!Rühellem az ilyeneket.Ha pàromtól tapasztalnék ilyen viselkedést, gond nélkül kidobnàm!!
2017. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
22%
3 hete vagyok együtt egy ilyen lánnyal de most kezdek rájönni hogy ennek kapcsolatnak nincs jövője. A furcsa az hogy élőben tiszta normális (fogjuk rá) de ha nem vagyunk együtt akkor meg mintha nem is ő lenne. Kötölőszködik, kimért, nem beszélve h valamit titkol. Mind1 azért a szexet megvárom már ha ennyi időmet elpocsékolt. Legalább ennyivel tartozik. Pedig én sokáig el tudtam volna képzelni vele. Ha megvolt átbeszélem vele a dolgokat és utána eldöl. :(
2017. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Igen most is itt fekszik mellettem.

Jaa de anyu is 35 évig bírta.

2017. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én túl sokáig bírtam, az a baj. Már megbántam, hogy ennyi időt fecséreltem olyan emberre, akinek semmi sem jó. Amúgy 6 évig voltunk együtt.
2017. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Legalább ennyivel tartozik. "



WTF?

2017. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már ismerkedési fázisban elküldtem az illetőt a halál f...szára,így szerencsére nem.Viszont ez a kis idő is betette nálam a kaput.Én ne akarjak semerre menni,neki szabad.Neki a haverok a prioritás csúcsa.Nekem ne legyenek elvárásaim,de ő nekem azt is megszabhatja,hogy mozogjak az ágyban.Köszi,de nem...
2017. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fél év után kidobtam.


A párom hálisten normális, optimista és racionalista férfi :)

2017. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!