Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem flörtöl facebookon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem flörtöl facebookon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom előttem egy nagyon csúnya szakítás miatt(megcsalták többször) mondhatni facebookon nőzött. Random jelölt be lányokat, írogatott velük.

Amikor összejöttünk, akkor sem tudott leakadni a facebookról, számos hiszti kellett, hogy visszafogja magát. Azóta 2 éve vagyunk együtt.

Nem találkozik mással, minden szabadidejét velem tölti, ennek ellenére minden percben, órában fent van a facebookon.

ha velem van és pisilni megy, akkoris.

Kétszer beléptem a facebookjába, és mindkétszer találtam számomra kellemetlen üzeneteket.(Bevallottam, és ő kiakadt, szerinte semmi olyan tartalma nem volt az üzeneteknek és azóta nem nyúlhatok a telefonjához se a gépéhez-ez jogos).

Aztán múltkor lebukott, mert bejelölte a nővérem legjobb barátnőjét, és amikor rákérdeztem elmondása szerint ő nem csinált ilyet és a szüleink most mit gondolhatnak majd róla.

Múltkor ismerőse lett egy lány, akinek sárkányos tetoválása van, és név nélkül megjegyezte a párom, hogy neki mennyire tetszenek a sárkányos tetoválások(neki pókos van, és sose akart sárkányosat).

Aztán ismerőse lett egy fenékig érő hajú lány, és megjegyezte, hogy van neki egy ilyen hajú ismerőse.

Amikor meg féltékenykedem úgy érzi, kontrollálom és szabályozom őt.

Minden héten random lányok lesznek az ismerősei, az viszont száz százalék, hogy nem tud velük találkozni(tudom, mindenkinek arra van ideje, amire akarja, de nála ez viszont száz százalék).

ELmondása szerint ha nem akarna velem lenni, már nem lenne, és amúgy mélyen elítéli a megcsalást, mindig mondja, hogy a haverjai milyen alpári módon beszélnek a barátnőikről, és hogy orrba-szájba csalják, és hogy ő ezt egyáltalán nem érti.

Ugyanakkormeg minek vágyik más nők "üzeneteire"?

A két kompromittáló üzenet ez volt:

-az egyik egy vadidegen lány, aki bejelölte őt és küldött a páromnak egy fürdőruhás strandolós képet, és a párom erre csak 1-2 szóban reagált. A másik pedig egy volt szerelme, aki melltartókról küldött képet meg egy topánkáról és egy nyakláncról, és a párom szó szerint azt írta oda, hogy csak ezeket kell felvenni, más ruhát ne hozzá.(A csaj nem küldött magáról képet).

A harmadik csaj meg a fenekéről küldött képet, azt azért tiltotta le, mert ott már mélységesen felháborodtam.

Anno az exe is ki volt akadva rá, ahogy olvastam(találtam egy levélrészletet a szobájában takarítás közben, amit elfelejtett kidobni), amiben a csaj leírta, hogy a párom mindig a facebookot nyomja, és ő ezért hisztizik.

Vak vagyok a szerelemtől, vagy csak hisztis?


2017. máj. 22. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért van bőr a képén, hogy még ő van felháborodva. :)
2017. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A jelek folyamatosan ott vannak, csak nem veszed észre őket. Itt szinte mindenki, le fogja írni, hoyg a barátod más csajokkal beszélget, hazudozik neked és jobban tennéd, ha elhagynád és végre keresnél egy normális férfit.

27/f

2017. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Vótmá' :)


Egy szánalmas selejt a drága barátod, egy igazi hamisíthatatlan gyökér.. Annyit tudok erre mondani, hogy szakítottad, szagolod. Egy önbecsüléssel rendelkező, egy szék lábánál kicsivel is értelmesebb nő már úgy kivágta volna a búsba, hogy csak nyekken.


Igen, flörtölget, igen, nyomul másokra a hátad mögött, mi a kérdés? Ha fejreállsz is folytatni fogja, vagy elfogadod, hogy ez már csak így fog menni és inkább szenvedsz a féltékenységtől, vagy növesztesz magadnak egy agycsökevényt és otthagyod. Ostoba és naiv dolog azt hinni, hogy majd te megneveled és le fog erről szokni. Az, hogy szerelmes vagy pedig még egyáltalán nem elfogadható indok vagy kifogás arra, hogy egy ilyen alakkal együtt maradj. Egyszerű vagy fájdalommentes ugyan nem lesz, de hosszútávon az egyetlen értelmes döntés és ilyenkor bizony az agyadra érdemes hallgatni, ha már a szíved ilyen rondán átvágott.

2017. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kirugnam.
2017. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Én is szakítanék vele. Nem értem azokat a nőket, akik ilyen tiszteletlen, megbízhatatlan bunkókkal képesek együtt lenni.
2017. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!