Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kávézni a régi szeretővel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kávézni a régi szeretővel? Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

Párommal már egy éve együtt vagyunk, de a régi szerelme időnként felhívja őt (általában részegen), ha a városban jár, hogy találkozzanak, de a barátom mindig megmondta neki, hogy nem, vagy annyit mondott, hogy a barátnőjével lesz és nem ér rá (amolyan célzásként). Ma mesélte, hogy megint felhívta a csaj, hogy találkozzanak. Megkérdeztem, hogy mit mondott rá? Erre legnagyobb meglepetésemre azt mondta, hogy majd összefutnak a héten.

Én igazán nem akarok vészmadárkodni, meg hisztizni, de valamiért egyből minden átfutott az agyamon és borzasztó rosszul érzem magam. Ez most jogosan ütött szíven?


2017. júl. 15. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

1. A párod minek reagál egyáltalán a hívásokra és megkeresésekre? Levegőnek kéne, hogy nézze!!!

2. Nem értem, minek találkozni az exszel?


Ha szakítottak, akkor legyen is szakítás, nem ez a ja, majd barátként összefutunk.


Szerintem mond meg a párodnak, hogy mi értelme van ennek a találkozónak? Mi értelme van annak, hogy reagál a megkeresésekre? És közöld vele azt is, hogy neked mennyire rosszulesik ez.

2017. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit mondott, amikor elmondtad neki, hogy érzel?
2017. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még nem mondtam el, mert nem akartam feleslegesen hisztizni, ezért gondoltam megkérdezem mit gondolnak róla egyéb személyek.
2017. júl. 15. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát pedig illene ignorálnia az ex hívásait. szerintem mondd el neki mit gondolsz ezzel kapcsolatban
2017. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

Nem.

Senkinek sincs "joga" a féltékenykedésre, mivel senki sem a másik ember tulajdona.

Ez ilyen egyszerű.

2017. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hisztizni. Nyugodtan is meg lehet mondani neki, hogy ez most rosszul esik.
2017. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt csinál amit akar. Persze, hogy, nem vagyunk egymás tulajdona. Neki joga van az exével kávézni, sőt bármihez. Nekem meg jogom vanahjoz, hogy ez ne férjem bele nekem. Ha a kedves páromnak ez belefér, hogy tálalkozgat a volt nőjével, akkor nem egymást keressük.
2017. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Ha innen nézem, kávézgatásból történtek már érdekes dolgok.Ha onnan, akkor ha meg akar csalni azt bármikor, bárhol megteheti a párod.

Ami biztos nekem ez nem férne bele.Az ex, az ex, nem véletlenül.Értelmetlen dolog a nosztalgia körút, ha az embernek van párja.

2017. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%

Amikor engem hívott kávézni a volt szeretőm, mondtam neki, hogy a párom megbízik bennem és én örülök, hogy erre okot is adok. Nem tartom helyénvalónak az exekkel való találkozást, így elutasítottam. Megértette. Ez a normális.


26/F

2017. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a te helyzetedbe nem tudom annyira beleképzelni magam, mert nem ismerem a barátod.

engem nem zavarna, ha a barátom találkozna volt barátnővel abban az esetben, ha csak barátok lennének. attól még hogy szakítottak, tehát nem szerelmesek egymásba, nyilván kedvelik egymást. én se tudom pl elképzelni, hogyha szakítok a párommal, akkor ne maradjon a barátom. nem nosztalgiázás miatt, vagy hogy majd talán összejövünk. egyszerűen jó ember, és miért iktatnék ki az életemből egy értékes embert.

2017. júl. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!