Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek aggódnom kéne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aggódnom kéne, ha a barátom így viselkedik?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 5 éve vagyunk együtt. Az első év vége fele egyszer megcsalt egy lánnyal (csak csók volt), de megbocsájtottam. Akkoriban sokat is beszélgetett vele, aztán valahogy abbamaradt szerencsére. Azóta nem beszélgetett egy lánnyal sem ennyit, csak csoporttársaival, kollegáival 1-2x, de semmi több, bulizni sem járt csak nagyon ritkán, akkor is mindig megkérdezett, hogy megyek-e vele. Mostanában megint elkezdett azzal a lánnyal beszélgetni, egyre többször látom (hogy miről, azt nem tudom, csak hogy vele beszél)... Félek, hogy még mindig érez iránta valamit... A másik, ami furcsa, hogy 25 évesek vagyunk és 5 év után még mindig csak tereli a szót, ha a szülei szóba hozzák neki, hogy kérje meg a kezem. Az apja ennyi idősen már kétgyerekes apuka volt, náluk korán szokás családot alapítani, de ő még csak leánykérésről sem akar hallani...

Szerintetek ez lehet, hogy a másik lány miatt van?

Soha senkivel nem csinált semmit, még meg se nézi a lányokat az utcán, akkor vele miért beszél megint ennyi év után...?


2017. júl. 18. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen faszira egy percet nem vesztegetnek. Nemhogy 5 evet...
2017. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lány vagy fiú vagy, első? Írjatok légyszi nemet is a válaszotokhoz!

Köszönöm.

2017. júl. 18. 17:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem kérdezz rá nála nyugodtan, hogy hogy újra beszélget ezzel a csajjal, lehet csak tényleg beszélgetnek hiszen 4 éve nem tették. A férfiak nem gondolják túl a dolgokat, lehet nem is tudja hogy benned ilyenkor mi zajlik le lelkileg. Én a helyedben szemtől pofaba megkérdezném, hiszen neked sem jó a bizonytalanság, illetve mondanam neki hogy engem ez zavar és ha fontos vagyok neki akkor abbahagyja tekintettel a múltra. L/25
2017. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

17:20- as vagyok, a házasságról pedig annyit hogy mi 8 éve vagyunk együtt és nálunk én téma nála a házasság , manapság már amúgy sem úgy gondolnak ra az emberek mint régen. Valahol olvastam hogy a férfiak ha már 3 éve együtt vannak egy nővel feleségeként tekintenek rá, így fel se merül sokakban a lánykérés hiszen már most is olyan mint egy házasság.

Részemről sem olyan fontos a dolog,hiszen nem ez határozza még a kapcsolatot, azt a sok pénzt inkább elutaznam de ez az én véleményem

2017. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Nálam a csók olyan bizalomvesztéssel járt volna, hogy nem bocsátottam volna meg. De ő ezek szerint nem is olyan ember, aki nagyra tartja a megbocsátást. Inkább ùgy gondolja, veled bármit meg lehet tenni.


De hogy te ezek után eljegyzést akarsz... nem nagyon szereted magadat, igaz?

29/N

2017. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Igaziból kérdezgettem már, de mindig azt mondja, "csak dumálnak". Találkozni tényleg nem találkoznak, az biztos. De valahogy akkor is rossz érzésem van vele kapcsolatban. Többen mondták régebben, hogy mennyire összeillenének a másik lánnyal...

Nem hiszem, hogy bevallaná, ha érez iránta valamit. Nem kockáztatná a kapcsolatunkat, mert amúgy jól megvagyunk, csak kicsit ez a "langyos víz" érzésem van... Próbálom mindig feldobni valamivel a kapcsolatunkat, de most ez eléggé bekavart...

2017. júl. 18. 17:36
 7/11 A kérdező kommentje:
Megbocsájtottam, mert többször bizonyította utána, hogy engem szeret és ahogy írtam, azóta sem volt semmi ilyesmi. Egyelőre most sem, csak mégis ez AZ a lány, nem örülök, hogy megint előkerült...
2017. júl. 18. 17:39
 8/11 anonim ***** válasza:
17:20- ás vagyok, kérd még hogy hagyja abba a beszélgetést, ha tényleg téged szeret és sokra tart téged akkor abbahagyja, neki is szarul esne ha te ugyanezt csinalnad mással...(erre is raebresztheted)
2017. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Többen mondták régebben, hogy mennyire összeillenének a másik lánnyal... "


Hát ez érdekes reakció arra, hogy smárolt valakivel míg együtt voltatok.. Mondjuk nem tudom kik mondták és milyen kontextusban: barátok, ismerősök? de ilyet már csak illemből sem mondanék az illetőnek, még ha így is gondolnám. :D



Majd az idő eldönti mi van. Egyébként jogosan piszkál véleményem szerint a dolog.

2017. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja. Aggódni.

Nekem - innen - legalábbis úgy tűnik, hogy az a csaj tetszik neki.

Szerintem élvezd ki a kapcsolatotokat amíg teheted.

2017. júl. 19. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!