Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti általában mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti általában mennyire toleráljátok a hangos fingást egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kort is írhattok. Köszi!

2017. júl. 19. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Ha ereszt egy hangosat, "megverem", elszaladok a helyszínről, vagy látványosan haldoklom. Kb. ugyanez fordítva is, szóval semmi extra, elhülyüljük a dolgot.

27/N (6 éves kapcsolat)

2017. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Természetes folyamat, bent tartani meg nem egészséges, mindenkivel előfordul, hogy kiszalad. De az mikor valaki tapló módjára nekiáll szándékosan a másik orra alá durrantgatni, azt elképesztő parasztságnak tartom.
2017. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tolerálom, mert ez biológiai dolog, és jobb, ha kiengedi, mintha visszatartja. Az már zavarna, ha direkt csinálná, meg szerinte ez lenne a menőség... meg verné a mellét, hogy "Ez aztán 10pontos volt, öcsém".
2017. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem érdekel, amennyiben csak ül a gép előtt, vagy fekszik tévézés közben, és mondjuk fingik egyet. Azt se várom, hogy éjszaka keljen fel és menjen ki csak azért, mert fingania kell egyet.


De ha mondjuk ebédelünk, főleg társaságban, vagy egyéb olyan szituációban vagyunk, ahol illetlen dolog irgalmatlanul befingani, akkor lehetőleg mellőzze.


26N

2017. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én leszarom!
2017. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem direkt viccbol csinalja, akkor belefer, de a parom inkabb kimegy addig mellolem.
2017. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiszalad, hát kiszalad, természetes dolog. Bár hozzáteszem, hogy én ki szoktam menni a mosdóba és ott intézem el az esetek nagy részében.
2017. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem parasztságból meg nem rendszeresen csinálja,úgyhogy nem zavar. Urambocsá' én is szoktam néha!

Apám mindig szándékoasn és röhögve csinálta,na,azt utálom.

37/N,11 éves kapcsolat

2017. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én elnézném, talán még nevetnék is rajta, nem gond ha néha kiszalad.

De ha társaságban vagyunk vagy olyan helyen, ahol ez illetlenség, akkor nem tetszene. Meg akkor sem nézném el, ha túl gyakran csinálná.

2017. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!