Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok tanácsot! Érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot! Érzelmi zsákutcában vagyok! Tanácsok, vélemények?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyok kapcsolatban. Az elején nagyon szerelmes voltam a b.nőmbe de a "baráti körrel" lévő bizonyos konfliktusok miatt eltávolodtunk egymástól, jobban mondva én távolodtam el érzelmileg tőle és úgy veszem észre, h ha nagy ritkán találkozni szeretnék vele akkor le akar koptatni. Van egy csaj az osztályomban -a b. nőm is osztálytárs- és elég sokat hűlyülök vele. Úgy veszem észre, h tetszek neki és igazából nekem is tetszik ő. Sokkal többet vagyok ezzel a második csajjal és sokkal jobban érzem magamat vele mint az asszonnyal=)

Szóval gondjaim:

-Még mindig érzek valamit a b.nőm iránt de a sok szarkavarásból elegem lett és válni akarok tőle meg valahogy olyan unalmas a csaj.

-A második csaj meg jól néz ki és mint mondtam kb. többet vagyok vele -már- mint a b.nőmmel, és nem tudom igazából, h mit is akarok tőle mert most is rágondolok és az ő képét nézem és úgy érzem mintha szerelmes lennék bele, de egyébként ha szerelmes vagyok belé akkor nem tudom, h mit érzek a asszony iránt=)

Jah! ami még necces, h nem vagyok rasszista de én nem tudnék összeállni egy cigány csajjal mert még szül nekem 1 gyereket... szóval van fenntartásom viszont a második csajszi... hát... az biza félcigány!!!

Segítsetek! Adjatok tanácsokat!

(én nem vagyok rasszista de itthon a szülők eléggé azok és tudom nekik ebbe nincs beleszólásuk de én mégis szégyenleném őt esetleg bemutatni vagy ilyesmi...)


16/F


2010. máj. 21. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám,hogy válaszd a másodikat,hiszen úgy tűnik,vele sokkal jobban elvagy...Viszont mivel írtad,hogy milyen eredete van,és azt már most tudod,hogy ezmiatt sok falba ütköznél,szerintem a legjobb ha mind a kettőt hagyod kapcsolatbelileg,és keresel egy harmadikat.Azért valljuk be őszintén,nem tudhatod milyen a másodiknak a családja,van-e 50bátyja,stb,ha el kezdesz keverni vele,és rosszul sül el,lehet rád uszítja az egész brigádot,még ha most normális is veled.Szerintem a vér nem válik vízzé,ezt sok példa alátámasztja.
2010. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen nyilvánvaló,hogy a barátnődet már nem szereted és ez a kapcsolat már a múlté csak épp nem mondtátok még ki,hogy vége.A másik lányhoz vonzódsz,de mivel csak 16 vagy a külsőségeken nem tudsz továbblépni és vele sem fogsz összejönni,mert mi van,ha megszólnak,azért,mert ő cigány.

Ja, és csak úgy magától a lány sem tud neked gyereket szülni.Ha gumit húzol a farkadra megoldódik az ilyen jellegű "problémád" is.

2010. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátnőddel szakíts, de ne kezdj új kapcsolatba, amíg nem vagy túl az elsőn.
2010. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de semmi sem 100%os... =/

Ám igen, de úgy érzem, h a cigóba szerelmes vagyok... XD Ez a cink! Ám sztem ez nem az a primitív cigány faj amelyik olyan 11 kisöccs/bátty meg három nővér gumilánynak használva... mondjuk 1 kicsit tradíciónális a gypó mert eddig asszem' roma vagy keveredett roma pasijai voltak... nem tudom!

2010. máj. 21. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!