Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm odaégette a szilvalek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm odaégette a szilvalekvárt főzés közben, mert a barátnőjével pletykálkodni kellett. Veszekedés lett belőle, most meg el akar költözni, jogos ez így, vagy csak felfújta a dolgot?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük már napokkal ezelőtt hogy leszedjük a szilvát, és lekvárt főzünk a mai nap, szabadságot is ezért vettünk ki.

Erre a barátnőjének is mondta hogy szabin van, az meg átjött hozzánk, szilvalekvár főzés közben.

mikor nem szeretem ha házimunka közben itt van valaki ezt ő is tudja.

A legfontosabb az volt nekik, hogy a különféle női magazinokban milyen sztárhíreket olvastak, meg a pasikat szidták, mikor én is ott voltam(néha benéztem a konyhába mit csinálnak).

Erre egyszer mikor bementem mert már az udvaron is érezni lehetett az égett lekvár szagot, csak azt láttam, hogy a nappaliban ülnek, megy a zene, meg boroznak( délelőtt ! ), és a lekvár meg odaégett.

Leordítottam mindkettőt, a barátnőjét elzavartam, és az asszonnyal meg összevesztünk.

Egész délután ment a veszekedés, és azt mondja, hogy én nem veszem őt komolyan, nem figyelek rá, és lehet hazaköltözik a szüleihez, mert ott nem kell főznie lekvárt, meg hasonlók,mert szerinte ezt csak az öregasszonyok tudják csinálni.

Most ott tartunk, hogy megint átment a barátnőjéhez, gondolom engem kibeszélni, és lehet költözni akar.

Szerintetek komolyan gondolta, vagy csak ideges?

Esetleg tiltsam el tőle a barátnőjét, hogy ide ne jöjjön többet?



#nyárimunkák #párkapcsolatveszekedés
2017. júl. 19. 16:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem jól teszi, ha elhagy.
2017. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Odaégette a lekvárt, oda az egész napi munkánk, és még ő akar elhagyni, mikor ő hibázott?

Szerintem ez így nem jó, rosszul gondolkodik.

Bocsánatot kellene kérnie, és elismerni, hogy hibázott.

2017. júl. 19. 16:47
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
Te is megfőzhetted volna a lekvárt, ha neked ennyire fontos.
2017. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

Én a többes számot nem értem a lekvár főzésben. Ahogy kiveszem, kiraktad a barátnődet a konyhába, hogy főzzél lekvárt, ő meg barátnőjét áthívta, hogy ne legyen annyira unalmas, te meg addig ültél vhol malmozva? Mert ha ketten főzitek a lekvárt, ahogy írtad is, minimum te is a konyhában aszalódsz vele a 200 fokban és nem ég le.


Egy ilyen palihoz nekem se sok kedvem lenne, aki csak ugráltat. Akkor se, ha egyébként szívesen főzök lekvárt, ami nem ég le.

2017. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Ez már ugye a vicc kategória?
2017. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%
Nem ez lenne az első párkapcsolat, amit az odaégett szilvalekvár tesz tönkre.
2017. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%
Leordítani lekvárért, durcizni, eltiltani :D a barátnőjétől :D hány évesek vagytok? A lekvárfőzésből olyan 45-re tippelek. Viszont az eltiltom inkább egy éretlen tizenévesre hajaz. Mindenesetre, főzné a halál a lekvárodat 40 fokban!
2017. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
71%

Elsővel egyetértek.

Az csak egy nyomorult szilva, nem a világvége, úristen!

Eltiltani?Te megbolondultál.

Mi egyszer párommal vadhúst(szarvascombot) égettünk le, mert addig húztam az agyát, míg feszt az ágyban voltunk, mi pezsgőztünk, gyerek apjával volt, bumm, a kaja leégett.

Mit kellett volna tennie, ordítani?Egy fenét.Így jártunk.

Nem tudom hány éves vagy, de elég begyepösödött felfogással rendelkezel, kéne a bánatnak ilyen hapsi.

2017. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Lekvárt vehetsz a boltban. Nőt nem.
2017. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Én közben az udvaron dolgoztam a tűző napon, míg ők boroztak, és a lekvár odaégett.

A fűvet vágta, és gyűjtöttem össze.

Amúgy 30as éveink vége felé járunk mind ketten.

Csak neki még úgy látszik fontosabbak a barátnők inkább mint a párja, és az otthoni munka.

Amúgy vidéken élünk, nem pestiek vagyunk.

2017. júl. 19. 16:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!