Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm odaégette a szilvalek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm odaégette a szilvalekvárt főzés közben, mert a barátnőjével pletykálkodni kellett. Veszekedés lett belőle, most meg el akar költözni, jogos ez így, vagy csak felfújta a dolgot?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük már napokkal ezelőtt hogy leszedjük a szilvát, és lekvárt főzünk a mai nap, szabadságot is ezért vettünk ki.

Erre a barátnőjének is mondta hogy szabin van, az meg átjött hozzánk, szilvalekvár főzés közben.

mikor nem szeretem ha házimunka közben itt van valaki ezt ő is tudja.

A legfontosabb az volt nekik, hogy a különféle női magazinokban milyen sztárhíreket olvastak, meg a pasikat szidták, mikor én is ott voltam(néha benéztem a konyhába mit csinálnak).

Erre egyszer mikor bementem mert már az udvaron is érezni lehetett az égett lekvár szagot, csak azt láttam, hogy a nappaliban ülnek, megy a zene, meg boroznak( délelőtt ! ), és a lekvár meg odaégett.

Leordítottam mindkettőt, a barátnőjét elzavartam, és az asszonnyal meg összevesztünk.

Egész délután ment a veszekedés, és azt mondja, hogy én nem veszem őt komolyan, nem figyelek rá, és lehet hazaköltözik a szüleihez, mert ott nem kell főznie lekvárt, meg hasonlók,mert szerinte ezt csak az öregasszonyok tudják csinálni.

Most ott tartunk, hogy megint átment a barátnőjéhez, gondolom engem kibeszélni, és lehet költözni akar.

Szerintetek komolyan gondolta, vagy csak ideges?

Esetleg tiltsam el tőle a barátnőjét, hogy ide ne jöjjön többet?



#nyárimunkák #párkapcsolatveszekedés
2017. júl. 19. 16:43
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
66%
Mi a tanulság? Jovore palinkat fozzetek belőle. Amugy en is beragtam volna, mint te.
2017. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
45%

hát, most nem azért, de, ha asszonyka nem akar lekvárt főzni, mert fáradt/nincs kedve/hülyeségnek tartja, akkor nyissa ki szépen a kicsi száját és mondja meg. előre. akkor majd apjuk eldönti, hogy mennyire fontos neki az a lekvár.

ha azonban bevállalja, akkor lesz szíves nem belekakkantani a dologba, hanem megcsinálni rendesen.


lehet itt élcelődni a lekvár fontosságán, de a helyzet akkor is az, hogy asszonyka elvállalt valamit, elkurelta és még neki áll feljebb...


kedves kérdező, menjen csak haza anyucihoz, jobb lesz az neked.

pakkod szépen össze a cuccát, ha megjön, viheti is. majd akkor kiderül mekkora szája van...

2017. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
95%

Részben igazad van, mert attól hogy barátnőzik még oda lehetett volna figyelni a lekvárra, így ténylegvminden addigi meló hiába volt.

Viszont én is azt gondolom, hogy itt más probléma is van köztetek, csak most ez a lekvár dolog robbantotta ki.


Meg szerintem eleve nem volt kedve az egészhez, gondolom ráerőltetted, (erre utal a megjegyzése miszerint lekvárt főzni csak az öregek tudnak), közben meg a háta közepére nem hiányzott. Meg úgy volt hogy főztök, többesszámban, mégis te egészen más dolgot csináltál.

Aztán tényleg azért vesz ki szabadnapot, hogy otthon robotoljon? Hát nem tudom, én is sajnáltam volna elpazarolni a lekvárfőzésre egy ilyen szép nyári napot. Inkább mentetek volna el valahova csobbanni, pihizni.

Gondold át hogy mennyire van alapja annak amit hozzád vágott, tényleg mennyire törődsz vele stb, aztán beszéljétek át.

Te meg kattanj le a kárbaveszett lekvár témáról, több veszett Mohácsnál.

2017. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
22%

"Aztán tényleg azért vesz ki szabadnapot, hogy otthon robotoljon?"


hát én pl. azért veszek ki szabadságot, hogy szétverjem a gyerekszobát, de persze, mit tudhatok és erről, hiszen csak egy 40-es pasi vagyok feleséggel, két gyerekkel. nyaralni meg már évek óta nem voltam...


"Viszont én is azt gondolom, hogy itt más probléma is van köztetek, csak most ez a lekvár dolog robbantotta ki."


valószínűleg ebben igazad van. leginkább az, hogy nem illenek össze...


"Meg úgy volt hogy főztök, többesszámban, mégis te egészen más dolgot csináltál."


mondjuk korábban leszedte, kimagozta, meg ilyenek? csak találgatok...

2017. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
38%

Már érik a szilva?

Nekünk van egy szilvafa a kertben, de még teljesen zöld az egész.

2017. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
53%

"Hull a szilva a fáról, most jöttem a tanyáról..."


Kár a szilváért, kár a lekvárért, majd másnem megveszitek a vidéki Coopban a "Coop gazdaságos szilva lekvárt", aztán már kenheted is a lekváros kenyeret.


Egyébként ebből a pénzből kimehettetek volna a strandra napozni, megenni 1-1 pizzát, és akkor nem így végződött volna a nap.

2017. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
46%

#24-es! Most minek elemezgeted a válaszom?

Igen, mi is vettünk ki szabadságot, mikor házat újítottunk fel. De lekvárfőzésre mondjuk én is pazarlásnak érezném. Persze felvetődik a kérdés hogy akkor minek vállalta be. Ha meg már bevállalom akkor megcsinálom normálisan.

De úgy gondolom a kérdező tul domináns (akar lenni) a kapcsolatban, én parancsolgatónak érzem. Leginkább azért mert felvetődött benne, hogy eltiltja a narátnőjétől. Eltiltani egy felnőtt embert vkitől? Wtf? Nem az apja hanem a párja, de már az apja se tehetné meg.

Szóval a kérdező is úgy gáz ahogy van.

2017. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
57%
ÚRISTEN! Hát leégett egy adag szilvalekvár. Mind a ketten erősen túlkaptátok, ha az én barátnőmet zavartad volna el, (engem meg asszonynak hívsz) azzal a lendülettel borítottam volna a fejedre az egész szilvát. Ha esetleg a barátnője véletlen eltör egy poharat, akkor a hajánál húzva dobod ki a lakásból? A barátnő helyében, soha az életben nem mennék úgy a barátnőmhöz, hogy te otthon vagy!
2017. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
73%
27-essel értek egyet, a kérdező ezek alapján szerintem is parancsolgatós és ő akarja irányítani a barátnőjét...
2017. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
47%
Nekem mondjuk nem kéne olyan férfi, aki beleugat a lekvárfőzésembe (ja, a sok úri népnek mondom, van, aki főz lekvárt fiatalon), de mellettem nem is égne le semmi a tűzhelyen. Valami szorgalmas nő kéne neked, aki nem rinyál a munka mellé, másfelől meg le kéne jönni a kiképzőtiszt stílusról, mert kissé visszatetsző.
2017. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!