Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm odaégette a szilvalek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm odaégette a szilvalekvárt főzés közben, mert a barátnőjével pletykálkodni kellett. Veszekedés lett belőle, most meg el akar költözni, jogos ez így, vagy csak felfújta a dolgot?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük már napokkal ezelőtt hogy leszedjük a szilvát, és lekvárt főzünk a mai nap, szabadságot is ezért vettünk ki.

Erre a barátnőjének is mondta hogy szabin van, az meg átjött hozzánk, szilvalekvár főzés közben.

mikor nem szeretem ha házimunka közben itt van valaki ezt ő is tudja.

A legfontosabb az volt nekik, hogy a különféle női magazinokban milyen sztárhíreket olvastak, meg a pasikat szidták, mikor én is ott voltam(néha benéztem a konyhába mit csinálnak).

Erre egyszer mikor bementem mert már az udvaron is érezni lehetett az égett lekvár szagot, csak azt láttam, hogy a nappaliban ülnek, megy a zene, meg boroznak( délelőtt ! ), és a lekvár meg odaégett.

Leordítottam mindkettőt, a barátnőjét elzavartam, és az asszonnyal meg összevesztünk.

Egész délután ment a veszekedés, és azt mondja, hogy én nem veszem őt komolyan, nem figyelek rá, és lehet hazaköltözik a szüleihez, mert ott nem kell főznie lekvárt, meg hasonlók,mert szerinte ezt csak az öregasszonyok tudják csinálni.

Most ott tartunk, hogy megint átment a barátnőjéhez, gondolom engem kibeszélni, és lehet költözni akar.

Szerintetek komolyan gondolta, vagy csak ideges?

Esetleg tiltsam el tőle a barátnőjét, hogy ide ne jöjjön többet?



#nyárimunkák #párkapcsolatveszekedés
2017. júl. 19. 16:43
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Kiabálás közben kiesett a protézised/műfogsorod,vagy áránybul van, 'oszt jól odarögzítették?

:DDDDD :p

2017. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
75%
Azt mondod, a füvet vágtad, gondolom, ez muszáj meló. Ezt együtt kellett volna. A lekvárfőzés pedig fakultatív, az csinálja, akinek fontos.
2017. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
68%
Ha a te otleted volt es neked ez annnnnyira fontos (nem ertem, minek ipari mennyisegben lekvart fozni? Mi is probalkoztunk, de mar 2-3 eve ott allnak a spajzban, nincs annyi lekvaros kaja, amihez ez elfogyna), akkor miert nem te keszitetted?
2017. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
84%
Ha nekem ekkora patáliát vágna le a párom egy redvás lekvár odaégése miatt, mintha a ház égett volna le, és a barátnőm fejét ordítaná le, aki nem is tehet az egészről, hát biztos lapát lenne belőle.
2017. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
50%
Te is megfőzhetted volna a lekvárt, nem kell a hülye kifogás.
2017. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
14%

Ejnye Kérdező! Hát nem tudtad, hogy a barátnőkkel pletykálkodás SOKKAL fontosabb mint a szilvalekvár? Ah! Micsoda hímsoviniszta disznaj! Golyó általi kötél az ilyennek!!!!4!44!4NÉGYNÉGYNÉGY!


*szarkazmus riadó!*

2017. júl. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!