Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm odaégette a szilvalek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm odaégette a szilvalekvárt főzés közben, mert a barátnőjével pletykálkodni kellett. Veszekedés lett belőle, most meg el akar költözni, jogos ez így, vagy csak felfújta a dolgot?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük már napokkal ezelőtt hogy leszedjük a szilvát, és lekvárt főzünk a mai nap, szabadságot is ezért vettünk ki.

Erre a barátnőjének is mondta hogy szabin van, az meg átjött hozzánk, szilvalekvár főzés közben.

mikor nem szeretem ha házimunka közben itt van valaki ezt ő is tudja.

A legfontosabb az volt nekik, hogy a különféle női magazinokban milyen sztárhíreket olvastak, meg a pasikat szidták, mikor én is ott voltam(néha benéztem a konyhába mit csinálnak).

Erre egyszer mikor bementem mert már az udvaron is érezni lehetett az égett lekvár szagot, csak azt láttam, hogy a nappaliban ülnek, megy a zene, meg boroznak( délelőtt ! ), és a lekvár meg odaégett.

Leordítottam mindkettőt, a barátnőjét elzavartam, és az asszonnyal meg összevesztünk.

Egész délután ment a veszekedés, és azt mondja, hogy én nem veszem őt komolyan, nem figyelek rá, és lehet hazaköltözik a szüleihez, mert ott nem kell főznie lekvárt, meg hasonlók,mert szerinte ezt csak az öregasszonyok tudják csinálni.

Most ott tartunk, hogy megint átment a barátnőjéhez, gondolom engem kibeszélni, és lehet költözni akar.

Szerintetek komolyan gondolta, vagy csak ideges?

Esetleg tiltsam el tőle a barátnőjét, hogy ide ne jöjjön többet?



#nyárimunkák #párkapcsolatveszekedés
2017. júl. 19. 16:43
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
59%
Vidéken nincs lekvár a boltban?
2017. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem igazad volt...

A szüleinél szerintem 90% hogy semmi dolga nincs, sőt talán még panelben is laknak aztán nincs hozzászokva hogy dolgozni kell.


Persze a barinő mindenek felett, aztán behülyítik egymást ilyenekkel.

Sajnos vannak ilyenek, aztán meg elvárják hogy piedesztára emeljék őket. Azért tuti menni akar jó helyekre nyaralni nem?

Majd akkor meg te szervezz véletlenül programot és meglátjuk ő mit szól hozzá.

2017. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
86%
Pálinkát kellett volna főznie, hogy el tudjon viselni.
2017. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mindketten túlzásba estetek a hiszti részével kapcsolatban...
2017. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
83%
Biztos, hogy a lekvárról szól ez? Nincs valami régóta húzódó feszültség köztetek, ami most pattant ki? Azt mondta a barátnőd, hogy nem figyelsz rá, nem veszed komolyan. Vajon miért érezheti így? Hogy képzelted, hogy két barátnőt eltiltasz egymástól? Hogyan akarod megakadályozni, hogy találkozzanak a tudtod nélkül? És milyen alapon szeretnéd te megmondani a barátnődnek, hogy kivel találkozhat és kivel nem? Miért fáj neked, hogy jól érzi magát? Miért csak a barátnőd dolga a lekvárfőzés? Te miért nem álltál be a konyhába? Szerintem nem csak a barátnőd hibázott. Ha nem akarod, hogy elköltözzön, akkor Neked kell most párbeszédet kezdeményezni. Gondold át, hogy Te mennyire vagy ludas a történetben, és mit tudnál tenni, hogy jobb legyen a kapcsolatotok. A Te dühödet is értem, hiszen a szilvafát gondozni kell, le kellett szüretelni a gyümölcsöt, ez mind munka. De ahogy leírod a történetet, nekem gyanús, hogy ez az egész veszekedés nem a lekvárról szól.
2017. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
49%
15-ös vagyok, közben olvastam a kommentedet, hogy amíg a barátnőd főzött, Te kint voltál a kertben. Ezért nem figyeltél a lekvárra. :) A többi részt azért gondold át. Ha meg úgy érzed, nem vagy elég fontos ennek a nőnek, akkor engedd, hadd költözzön el.
2017. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
67%

Mi sem Pesten lakunk, sőt nem is a környéken, egy 2500 fős községben, és nem főzök lekvárt, mert van a boltban.

És kapaszkodj meg Kérdező, hatalmas udvarunk van, de mi inkább a növényeknek, halastavaknak, sziklakerteknek szenteljük az időnket, ha szabin vagyunk, akkor meg csobbanunk, napozunk stb.

A füvet nem én nyírom, sem tavat nem pucolok ugyan, sem a medencét nem én porszívózom, ellenben bent mindent én csinálok, de a párom sokszor mondja, Nehogy 40 fokban nekiálljak már pl. palacsintát sütni.(ettől független megcsinálom ha olyan kedvem van)

A szabi ne arról szóljon már, hogy a konyhában robotol.Ok, megbeszéltétek.Leégett, ez van.

Slattyogj el a boltba, és vegyél szilvalekvárt.

A vidéki élet nem mindenkinek arról szól mint neked, ezek szerint a barátnődnek sem.

Neki van esze.

2017. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, ne hallgass a károgókra. Teljesen igazad van. A szilvalekvár élet-halál kérdése, mert mi van, ha télen a hatalmas hó elzárja a falutokba vezető egyetlen utat és napokig, sőt akár hetekig is csak azt ehetitek, amit megtermeltetek magatoknak. Na akkor jól jönne a szilvalekvár, így viszont csak a barátnődet eheted meg, hogy kihúzd a telet. Én meg azt mondom, hogy inkább egy kis veszekedés nyáron a szilvalekvár miatt, mint kannibalizmus télen szilvalekvár nélkül.
2017. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
52%

Én egyetértek a barátnőddel. Nekem anyum minden évben főz mindenféle gyümölcslekvárt, de sosem értem mi értelme van igazán a lekvárfőzésnsek. Lehet, hogy én vagyok túl fiatal és tudatlan ehhez, de komolyan nem értem. Talán a barátnőd is így gondolja, hogy mégis mi értelme ennek, lehet hogy eleve nem akarta ezt csinálni, főleg a szabadnapján nem. Ha szabadnapja van, akkor gondolom van munkahelye is és biztos örült, hogy végre pihenhet, van egy kis szabadideje, errre te jössz a lekvároddal...

Biztos nagyon sok kedve volt hozzá.

2017. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
23%
A nők nagy része állandóan a pasikat szídja, ezen az oldalon is ez megy sajnos. Úgyhogy jó helyre jöttél tanácsot kérni:D.
2017. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!