Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagyon rossz és egyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon rossz és egyben őrült ötlet lenne? :S

Figyelt kérdés

Szóval,hogy mindenki megértse....:D

Volt egy srác halálosan szerelmes voltam belé, mondta nekem,hogy szeret és,hogy többet akar tőlem mint barátság. utána másnap közölte velem,hogy meggondolta magát és,hogy egy nálam jóval fiatalabb szinte pisissel akar összejönni. ez nekem nagyon fájt. Mára már elfelejtettem 8fogjuk rá) Ma pedig azt hallottam vissza,hogy ott dicseskszik mindenkinek,hogy én amjdnem megvoltam neki csak mégsem meg ilyneket. Arra gonoltam,hogy mi lenne,hogy ha egy sráccal látna engem akivel kézen fogva, ölelkezve lennénl. Amúgy már nagyon szeretnék egy barátod má nagyon sokszor pofára estem. Azt mondja mindneki,hogy szép vagyok. de az önbizalmam a béke s>gge alatt van. Mások azzal jönnek,hogy nminc sönbizalmam mikor néha modellkedem is. Szóval ha valakinek tetszenék.. vagy megszeretne velem ismerkedni.. ah nem tetszem nem muszáj semmi komolyat csak annyit,hogy lejönne megfogná a kezem esetleg megölelne... Jelentkezők?

Moderátoroknak: Kérem ne töröljék a kérdésemet.. ez nem társkeresés vagy ismekredés.


14/L

Fiuk lécci 14-16 (max 17) éves kor között!


2010. jún. 23. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Megdobnak kővel dobj vissza termés kővel.

Ezt így kell csinálni, hagy pukkadjon meg a csávó.

De ne megbeszélt emberkével, mert az rád nézve ciki.

Kicsikém, neked azért nincs önbizalmad mert még tapasztalatlan vagy, fiatal vagy még. Nem kell siettetni, annál rosszabb nincsen.

2010. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyerekes dolognak tartom.
2010. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

* már .. béka...nincs.. de ha nem tetszem...


és a kérdésben: * egyben


Bocsi a hibákért..:S


Most tudtam meg,hogy azt terjeszti h jártunk :@

2010. jún. 23. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt meg ilyen jelentkezős dolgot feltenni elég tré dolog. Ki tudja milyen s@ggfejjel hoz össze a sors
2010. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe egy hülye állat...
2010. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hmm


14 éves lány, modellkedik, önbizalomhiányos, pasit keres...


sztem ez kamu kiírás, a kérdező vagy rendőr vagy valami 50 éves perverz gyökér.

2010. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát pedig így van! 14 éves vagyok.. nem mondnám igazi modellkedésnek...sn1.hu itt vagyok fent...


És tényleg önbizalom hiányos vagyok! Sajnálom,hogy nem hisztek nekem...:( Pedig igazat írok és mondok...

2010. jún. 23. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Hmm.. hát kicsit fiatal vagy hozzám szerintem(17), de kíváncsi lettem a képekre :D Azokat (vagy ha félsz a nyilvánosságtól, akkor priviben) be tudod linkelni? :D

Ezt jó szándékkal írom, hogy szerintem azért is nem fogsz találni erre alkalmasat itt, mert:

- egy szellemileg érettebb fickó nem eszközként akar neked szerepelni, hogy büszke lehessen arra, hogy egy 14 éves lány azt hazudta másoknak, hogy vele van, mi ez, biznisz?

- Egy olyan, aki ebbe bele is menne, meg felkészületlen, és túl visszahúzódó ahhoz, hogy divattéma legyen belőle

- Ki a franc fog egy vadidegennel kézen fogva elsétálni egy idegen község előtt egy idegen helyen? Neked ez nem rideg egy kicsit? :P

- Most azt kéred a fiúktól, hogy egy beégetett lúzerrel mutatkozzanak együtt, még ha nem is így van, de ez az egyetlen dolog, amit tudunk rólad.


Akkor lennél igazi "győztes", ha valóban összejönnél valakivel, ami elsőre mindig kicsit nehéz, de ha hozod a formád a nyáron és beleadsz mindent, akkor egy modellnek előbb-utóbb csak sikerül, csak nem ott, ahol mindenki ismer.

2010. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!