Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék már gyereket, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék már gyereket, de hogyan vegyem rá erre páromat?

Figyelt kérdés
Már lassan 7 éve, hogy együtt élünk, sajnos a szüleinél, akiket nem is igazán akar elhagyni, mert már öregszenek. Még ez nem is lenne baj, de én már unom a cselédlány szerepet, mindent én csinálok, és persze mindent megkritizálnak anyósomék. Van egy jól menő vállalkozásunk, és mondtam a páromnak, hogy vagy elköltözünk, vagy akkor szeretnék már gyereket, mert unom magam itthon, és az állandó házimunkát is. Nem szeretné, ha dolgozni mennék, mert megélünk abból is, amit ő keres. De én ezt már nem bírom, mindennap anyósomat nézni!! Hogyan vegyem rá finoman a döntésre?
2007. nov. 23. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha idősek a szülei, arra hivatkozhatnál, hogy biztosan szeretnének már unokát. Ha a párod ennyire kötőddik hozzájuk, ennek hatnia kéne. Azt azonban mérlegelni kéne, ha ott a baba, lesz-e segítséged, vagy még mellette plusz teherként nehezednek majd Rád a nagyszülők és a háztartás. Attól azonban óva intelek, hogy azért szülj, mert unatkozol. Egy rossz döntéssel több ember élete mehet tönkre. Akkor inkább költözzetek, és úgy a baba... miért vagy-vagy?
2007. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem akarlak elkeseríteni de szerintem ne eröltesd,ha ő még nem akar sem költözni sem gyereket, csak elüldözöd!Én sajna igy jártam,mi is a szüleinél laktunk évekig csak én addig eröltettem a baba és házasságdolgot amig inkább szakitott velem.Akkor nagyun untam a házimunkát, de ma maár mindent megtennék csak vele lennék de nem kellek neki.Szerintem nincs finom döntés, ezt ök érzik, rájuk kell hagyni, nehogy erőltesd!!!majd idövel belátja.Addig is kitartás, mindennek eljön az ideje, ne félj!!!
2007. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pénzetek, akkor vegyetek egy ikerházat. Egyik félben lesznek anyósék, másik félben ti. Így a párod is a szülei közelében lehet, de mégis külön lesztek.


Ami a gyereket illeti. Rávenni senkit nem lehet erre. Vagy akarja vagy nem.

2007. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se eroltesd a párodra.Bár kicsit az is meglepett,hogy azt irtad, szeretnél már gyereket mert unod magad otthon,meg a házimunkát is.

Eloszor is szerintem sokkal konnyebben meggyozheted a párodat arrol,hogy te is szeretnél elmenni dolgozni,ill.miket is írok hiszen ezt o nem tilthatja meg neked!!!

De ha késobb mégis eljon az ideje,hogy gyereket szeretnétek mindketten,akkor sztem mindenképpen koltozzetek kulon a párod szuleitol mert az egyuttélésnek rossz lesz a vége. Még ha egy szomszédházba is,vagy 5 házzal odébb...a lényeg a kulon bejárat!!!:)))

Mert ha egyutt fogtok veluk élni szétpusztítjátok egymás agyát!

Sok szerencsét!!!

2007. nov. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!