Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hússzú lesz de érdekes is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hússzú lesz de érdekes is egyben. Volt exxel kapcsolatos probléma. Ti hogy kezelnétek ezt?

Figyelt kérdés
Ez az egész úgy kezdődött hogy 5 évig egy pártalkotunk. Kisebb nagyobb hullám völgyek stbstb.... Fél évig úgy hozta a sors hogy nem voltunk együtt. de Össze jártunk de mindenki saját életétt élte. Úgy hozta a sors hogy tavaly szeptember környékén a válalkozásomba beszált Ő. Kimondtuk hogy együtt nem leszünk csak mint üzletársak. Tudni kell hogy napiszinten kb majdnem egésznap együtt vagyunk. de van olyan hogy eltünik egy estére pl vagy elmegy bnőivel 2-3napra nyaralni. Tudni kell hogy Sex majdnem mindennapos nálunk de van hogy csak heti 2-3x ez füg a dolgoktól is. De én szerintem ő ismerkedik is néha néha. Most ti ezt hova tennétek ? vagy mi lenne a helyes ebbe a szituációba? mert én nem lépek mert nekem Jó mert az igényeimet kielégiti. Pénzbe nem szenvedek hiányt miatta. Természetesen Én vagyok a fiú. várom az értelmes válaszokat.

#szakítás #üzlet #kavarás #Ex. sex #együtlevés
2017. júl. 19. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Az elég értelmes válasz, hogy szerintem vegyetek könyveket, olvassatok, művelődjetek, fejlesszétek magatokat?! Csak könyörgöm, ne szexeljetek, mert ha szaporodtok, és ilyen alacsony nálatok a nívó, az a szegény kicsi csöppség nagyon rossz helyre fog megszületni!
2017. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Stricinek állni és kur.vákat futtatni nem "vállalkozás".
2017. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egy szóval se mondtam hogy strici lennék :D
2017. júl. 19. 22:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, nem vagytok együtt de naponta szexeltek, közben furcsállod, hogy ő ismerkedik.


Erre nehéz mit mondani. Vagy megfelel igy neked, vagy nem szexelsz vele többet.

2017. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de ez nem nekem szégyen ha ismerkedik vagy van valakije szerintem elvégre én megmondtam hogy nem vagyunk együtt. szal nem nekem hazudik ha nem akivel van nem ? Gondolkodtam azon is hogy kicsit visszább vegyen megvonom a pénzt teljesen és vissza süjed kb 3-4 hét alatt ahonnan jöt. mert igények egyre nagyobbak lettek ahogy jött a pénz(heti 50k simán elver).
2017. júl. 19. 22:40
 6/9 A kérdező kommentje:

mert nekem ez elvégre jó . olyan mint a sex telefon hívásra. :)))))))))



Egy dolog nem világos nekem hogy ő mit akar? mert ez lenne nekem az elsődleges kérdésem. hogy érdemes erre alapozni valamit is vagy hagyni kell hogy ez így menjen amíg megy azt kész?

2017. júl. 19. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Süjed? Miféle vállalkozás lehet az, amit ilyen kevés agysejttel el lehet igazgatni?
2017. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanazt akarja amit te, szexet. Miért olyan nehéz ezt elhinni?

Mi is szexelünk még az exasszonnyal... Viszont kapcsolatról szó sem lehet mert nem illünk össze, de a szexet kívánjuk mindketten.

Majd ha valamelyikünknek lesz valakije akkor nem csináljuk tovább, ennyi....

2017. júl. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

>Egy dolog nem világos nekem hogy ő mit akar?


Gondoltál már arra, hogy esetleg TŐLE kérdezd meg ezt, és ne egy rakás idegentől, akik semmit sem tudnak rólatok?


Amúgy elkeserítően primitív az írásképed. Kérlek, szedd össze magad egy kicsit, olvass sokat, meg ilyesmi.

2017. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!